Saunų projektavimas ir įrengimas

Saunų projektavimas ir įrengimas

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5807404
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 126
Saunų projektavimas ir įrengimas
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

MŪSŲ ĮMONĖJE dirba tik kvalifikuoti apdailininkai, baseinų ir pirčių įrengimo specialistai. Garantuojame aukštą atliktų darbų kokybę ir greitus terminus. Mūsų vadybininkai nemokamai suteiks visą naudingą informaciją apie vonios kambarių, pirčių ir baseinų įrengimą. Mūsų partneriai architektai ir dizaineriai parengs Jūsų objekto projektą, bei projekto vizualizacijas, atliks autorinę rangos darbų priežiūrą.

Klientams siūlome šias paslaugas:

Konsultuojame saunų įrengimo klausimais – daugiau nei 15 metų patirtį turintys saunų įrengimo specialistai suteiks išsamią konsultaciją ir vertingus patarimus.
Bendradarbiaujame su žinomais saunų įrangos ir medžiagų gamintojais, todėl padėsime Jums ne tik suplanuoti, bet ir išsirinkti kokybiškiausias ir tinkamiausias medžiagas pirties įrengimui.
Saunos ar kitos pirties projektavimas – Jūsų pirties vizija – Mūsų projektas! Žinodami Jūsų saunos viziją ir išpildymo galimybes mūsų specialistai padės parengti pirties projektą net pagal išskirtiniausius, reikliausius norus. Jūsų pageidavimu atvykstame į būsimo objekto vietą ir įvertinę projekto galimybes, pateikiame Jums geriausius sprendimus taip išvengiant saunos projektavimo klaidų ar netikslumų.

Saunos įrengimas – Rengiant saunos įrengimo projektą, svarbu numatyti tinkamą jos ventiliaciją ir teisingai pasirinkti apdailai skirtą medieną. Parengę Jūsų pirties projektą pateiksime ir sukomplektuosime visas reikalingas medžiagas ir įrangą gamintojo kainomis.

Pirties įrangos montavimas – teikiame visos saunų įrangos montavimo paslaugas (garo generatorių, krosnelių montavimas, valdymo pultų, garso sistemos, apšvietimo įrengimas). Profesionalūs darbuotojai ne tik kokybiškai sumontuos įrangą skirtą saunoms, bet ir padės pritaikyti geriausią įrangą tinkančią suprojektuotai saunai.

Mūsų kontaktai:
Tel.: 8 5 2700 135
El. paštas: pardavimai@okeana.lt

Mūsų svetainės:
www.okeana.lt
www.baseinu-projektai.lt
www.pirciu-projektai.lt

Mus rasite:
M. Sleževičiaus g. 7, Vilnius

Raktiniai žodžiai;

Pirtys, pirtis, pirties iranga, pirties irengimas, turkiska pirtis, sauna, saunos irengimas, saunu irengimas, medines pirtys, medine pirtis, pirties projektas, pirciu projektai,pirties projektavimas, pirciu projektavimas, suomiska pirtis, garine pirtis, garines pirtys, gariniu pirciu irengimas, infraraudonuju spinduliu pirtis, saunos durys, saunos iranga, saunu iranga, saunu irangos montavimas,

Kontaktai

Vardas
OKEANA, UAB
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas