Saunariumas - infrasauna

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Saunariumas - infrasauna

477,58 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 4866334

Skelbimo aprašas

www.medisa.lt

Saunariumo FIR-C - infrasauna komplektą sudaro:
1. Kabina
2. Keraminiai šildytuvai
3. Valdymo pultas (jungiklis ir laikmatis)
4. Saunariumo kėdė
5.Kilimėlis

Saunariumo FIR-C infrasauna ypatumai:2 ilguosius infraraudonuosius spindulius (FIR) generuojantys keraminiai šildytuvai

Pagaminta iš aukštos kokybės atspindinčios medžiagos, kruopščiai išbandytos prieš, naudojimo metu ir po jo. Joje nesikaupia nei dujos, nei bakterijos

Lengvas, nešiojamas - kartu su Jumis gali vykti į bet kokią kelionę!

Paprasta naudotis. Surinkti ar išrinkti galima vos per kelias minutes

Užima mažai vietos

Užtrauktukas lenvam naudojimui. Yra angos galvai ir rankoms iškišti

Kompaktiška sulankstoma kėdė

Labai trumpas įšilimo laikas, prakaituoti pradėsite jau po kelių minučių

Specialios medžiagos, iš kurios pagaminta Saunariumo FIR-C kabina bei keraminių šildytuvų dėka, šiluma pirtyje paskirstoma sūkurio principu. Ilgabangiai infraraudonieji spinduliai (FIR), kuriuos generuoja minėti šildytuvai, atsimuša į specialią kabinos medžiagą ir skverbiasi gilyn į žmogaus vidinius audinius

Visiškai saugus ir atitinkantis ES rekalavimus įrenginys

Lengva prižiūrėti: medžiaga neabsorbuoja šilumos, kvapų ar prakaito

Techniniai duomenys:

Įtampa: 220V~240V 50HZ

Galia: 1620 W

Matmenys: 84x84x112 cm

Mechaninis reguliuojamas laikmatis: 5-30 minAsmeninė Infraraudonųjų spindulių sauna yra infraraudonųjų spindulių įtaisas, kuris leidžia vartotojams mėgautis poilsiu ir sveiko gydymo naudą.

Infraraudonieji spinduliai - tai šiluma, neturinti nieko bendra su ultravioletiniu ar mikrobanginiu spinduliavimu, tai - natūralūs, visiškai saugūs spinduliai. Infraraudonųjų spindulių kabinos pastaruoju metu vis labiau populiarėja. Kai kas jas net vadina paskutiniu XX a. stebuklu. Kur gi slypi jų sėkmės paslaptis?

Organizmo apsivalymo procesas

Mūsų organizmo ląstelių atomai infraraudonųjų spindulių šilumą panaudoja medžiagų apykaitos organizme spartinimui, o tai gerina organų veiklą organizme. Infrasaunose naudojamos infraraudonosios elektromagnetinės bangos tiesiogiai šildo žmogaus organizmą. Dėl sugebėjimo giliai skverbtis į žmogaus organizmą (iki 4 cm) infraraudonųjų spindulių energija ne tik stimuliuoja prakaitavimą, bet ir pagelbėja per odos poras išsiskirti iš organizmo riebalams, cholesterinui, toksinams ir netgi sunkiesiems metalams, perteikia organizmui šilumos energiją.

Prasiskverbdami į odą infraraudonieji spinduliai sušildo raumenis, kaulus, sąnarius ir kitus audinius iš vidaus. Pirmąsias 10-20 minučių žmogus nieko nejaučia, tik paspartėja kraujo apytaka. Vėliau atsiranda regimieji požymiai - prakaitavimas. Įdomu yra tai, kad kabinoje klimatas švelnus ir nėra per daug didelio karščio - apie 40-60 laipsnių C.

Infrasaunų gamintojai teigia, kad esant tokiai temperatūrai infraraudonųjų spindulių kabinoje žmogus prakaituoja 2-3 kartus labiau nei įprastoje saunoje 90-100oC temperatūroje. Maždaug 80 % infrasaunoje išsiskyrusio prakaito sudaro vanduo, o 20 % - kietosios medžiagos, tokios kaip riebalai, cholesterolis, toksinai, sunkiųjų metalų druskos, riebiosios rūgštys, šlakai ir pan.

Tokios procedūros esmė, kad jos metu vyksta maksimalus organizmo apsivalymas. Prakaituojant iš organizmo pašalinamos kenksmingos medžiagos, kurios susidaro organizme vykstant medžiagų apykaitai. Pati procedūra neužima daug laiko ir po jos nebūtina apsiplauti šaltu vandeniu.

Pastaruoju metu žmonės vartoja daug maisto, turinčio įvairių maistinių priedų, kurie gali turėti neigiamos įtakos jų organizmui. Pavyzdžiui, įvairūs rūkyti mėsos patiekalai, konservai, marinadai, majonezas ir panašiai. Žinoma, geriau būtų apriboti tokių produktų vartojimą, bet juk ne visada tai pavyksta. Žmogui stipriai prakaituojant didžioji kenksmingųjų medžiagų dalis pašalinama iš organizmo.

Infraraudonųjų spindulių kabinoje vyksta ne tik odos valymas nuo kenksmingų medžiagų, bet ir vidinis organizmo valymas. Paspartėjus kraujo apytakai didesnis deguonies kiekis pasiekia ir kitus organus, pavyzdžiui, tokius gyvybiškai būtinus, kaip inkstai ir kepenys, kurie atlieka organizmo „valymo įrenginių funkcijas". Stipriai įšilus vidiniams organams, jų veikla sustiprėja, ir tai padeda efektyviau išvalyti organizmą nuo nereikalingų šlakų.

Organizmo pusiausvyros atstatymas

Infraraudonųjų spindulių poveikio tyrimas leidžia rekomenduoti infraraudonųjų spindulių kabinas gydant įvairius susirgimus, pavyzdžiui, širdies ir kraujagyslių ligas. Be abejo, prieš kaitinantis infraraudonųjų spindulių kabinoje būtina pasitarti su mediku, o ypač tais atvejais, jei naudojate kokius nors vaistus, arba jei yra dirbtiniai implantai organizme ar metaliniai dantų įklotai.

Jeigu jokių draudimų nėra, sėkmingai galima naudotis mažai vietos užimančia ir mažai elektros energijos eikvojančia, tačiau labai naudinga ir daug malonumo teikiančia, šildančia, gydančia infraraudonųjų spindulių pirčiai.

Kūnas įkaitinamas palaipsniui, sušildant raumenis ir sąnarius. Todėl žmonės, kamuojami raumenų, odos ir sąnarių skausmų, teigia, kad ligos simptomų sumažėja naudojantis tokia pirtimi. Kepenų ląstelės aktyviau skaldo toksinus, kuriuos kraujas lengvai pašalina iš organizmo. Gal tuo ir paaiškinamas lengvumo po pirties pojūtis.

O kiek nemalonumų kyla dėl „sezoninio" peršalimo, ypač pavasarį, kai organizmas labiausiai nusilpęs. Persirgus gripu, bronchitu ar kita kvėpavimo takų liga dažniausiai ilgam sutrinka miegas, žmogus jaučiasi silpnas. Vos pradėjęs dirbti jis jaučia didelį nuovargį. Tokia organizmo būklė vadinamas astenija. Norėdami atsikratyti šio nemalonaus jausmo, kai kurie žmonės geria daug kavos, stiprios arbatos, deja tonizuojančių gėrimų poveikis trumpalaikis.

Tik stiprus imunitetas padeda išvengti ligų ir su tuo susijusių pasekmių, o giluminis organizmo šildymas infraraudonųjų spindulių kabinoje padeda išvengti peršalimo ligų arba, jeigu jau susirgote, lengviau atstatyti organizmo pusiausvyrą.

Nėra svarbu, kaip dažnai jūs lankysitės tokioje pirtyje, svarbu, ar reguliariai. Giluminio organizmo kaitinimo efektas įvairiapusis. Seansas apima mikroklimato kaitą. Pradžioje jūs patenkate į šildomą patalpą, pusvalandį šildotės, po to nuvalote prakaitą rankšluosčiu ir išeinate į vėsią patalpą, toliau - dušas, po to - į lauką. Svarbu pasirinkti tinkamą vandens temperatūrą, atsižvelgiant į organizmo galimybes.

Tokiu būdu per pusantros valandos pakeičiamos kelios mikroklimato zonos su joms būdinga šiluma ir oro drėgnumu. Tokie pakitimai pratina organizmą prie oro pasikeitimų, grūdina jį.

Labai didelį palengvėjimą jaučia sergantys sąnarių ligomis. Infraraudonųjų spindulių kabina padeda greičiau numesti svorį ir ateityje jį kontroliuoti.

Infrasaunos poveikis

Pirtis grožiui

Pilnas aprašymas parduotuvėje - www.medisa.lt

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.