Saloninis, plaukų šalinimo lazeris (60 plaukų iš karto)

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Saloninis, plaukų šalinimo lazeris (60 plaukų iš karto)

402,57 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 4866355

Skelbimo aprašas

www.medisa.lt

Plaukų šalinimo lazeris. Plaukų šalinimo lazeris tinkantis nuolatinei depilacijai namuose. Šis lazeris yra pirmas tokio pobūdžio lazeris, kuriuo galima šalinti plaukus namuose ! Sunaikina po 60 plaukų iš karto.

Plaukų šalinimo lazeris yra šiuolaikiško dizaino, kompaktiškas, jį galima nešiotis, įkraunamas, juo paprasta naudotis.
Šis lazeris šalina plaukus spinduliuodamas pulsuojančią šviesą, kuri sugeria melanino pigmentą ir pašalina plauką. Toks plaukų šalinimo būdas stabdo plaukų augimą, nors gali pasirodyti, kad po plaukų šalinimo, plaukai nuolat auga, iš tikrųjų plauko viduje kiekvieno šalinimo metu folikulai lėtai išmetami per odą. Paprastai tai trunka 2 - 3 savaites, plaukai būna pašalinami ir išmetami pažeisti folikulai. Kiekvienas tolesnis plaukų šalinimas sumažina naujų plaukų augimą, ir tuo pačiu metu, plaukai, kurie atauga būna labai silpni ir vos pastebimi. Plaukų šalinimas lazeris užtikrina šiuos privalumus:

lazeris siūlo moksliškai įrodytą saugumą ir veiksmingumą,

lazeris Dermatologiškai išbandytas ir rekomenduojamas specialistų,

lazeriu yra paprasta ir lengva naudotis,

plaukų šalinimo lazeris pašalina vidutiniškai 61% plaukų, jau po pirmo naudojimo,

nuosekliai šalinant plaukus toliau, jų sumažėja vidutiniškai 70%,

lazeris užtikrina plaukų mažinimą kuris trunka 1 - 2 mėnesius,

naujausių technologijų dėka, šalinti plaukus šiuo prietaisu yra labai konfortiška, o užaugę plaukai būna labai silpni ir mažiau pastebimi,

lazeris reikalauja minimalios priežiūros,

lazeris yra bevielis, portatyvinis, juo patogu naudotis,

naudojant lazerį nereikia specialių apsaugų,

Lazerinė depiliacijos sistema - efektyvi ir patogi plaukų šalinimo sistema Jūsų namuose. Plaukų šalinimo lazeris tinka tiek vyrams, tiek moterims. Tačiau atminkite, kad plaukų šalinimas lazeriu yra saugus tik žmonėms su lichterio odos tonais. Šis lazeris neveikia natūraliai baltų, pilkų, šviesių arba raudonų veido ar kūno plaukų. Šie plaukai yra pernelyg šviesūs ir lazeris jų neveikia. Lazeris netinka ir vidutinio rudumo, tamsiai rudos ar juodos spalvos odai. Žmonės su tamsesne oda turi didesnį sumų melanino kiekį, nei žmonės su lichterio oda. Vadinasi, gydant žmones su tamsesne odos lazerinės depiliacijos sistema gali sukelti odos traumų, tokių kaip nudegimai, pūslės, ar randus.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, lazerį turėtumėte naudoti reguliariai. Lazerinė Depiliacinė sistema susideda iš lazerio ir baterijos įkroviklio, pridedama vartotojo instrukcija DVD diskelyje.

1 metų garantija.

Prietaisas pažymėtas CE ženklu.

Kaip naudotis lazeriu:

Draudžiama naudoti: aplink akis, blakstienas, kaulingas akies vietas, galvą, antakius.
Netinka naudoti: žmonėms turintiems tamsesnį odos atspalvį (vidutinę rudą, tamsiai rudos ar juodos spalvos odos). Tamsūs odos atspalviai absorbuoja per daug lazerio šviesos, kuri gali sukelti sunkius odos sužalojimus, skaitant pūsles, nudegimus, randus ir odos spalvos pokyčius.
Nenaudoti: jei turite odos ligų, deginimas, lupinėjasi oda, atviros opos, odos bėrimai, aktyvūs pakitimai nuo žvynelinės ar kitų odos ligų, ankstyva vėžio stadija, arba vartojate vaistus, kurie gali sudirginti jūsų odą būnant šviesoje.
Lazeris neveikia: natūraliai baltų, pilkų, šviesių arba raudonų veido ar kūno plaukų.
Plaukų šalinimo lazeris savo išvaizda primena plaukų džiovintuvą.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.