Šaldantis prietaisas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Šaldantis prietaisas

44 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 5234671
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 80

Skelbimo aprašas

www.medisa.lt

Šaldantis grožio prietaisasa tkuria kolageno gamyba odoje, stangrina odą, mažina raukšles, mimikos linijas, sumažina kapiliarų, raudonų ruoželių išsiplėtimą, atlaisvina ir pašalina spuogus, oda atgauna natūralią spalvą tampa jaunatviškai švytinti.

Šį prietaisą skiriame moterims. Siekėme sukurti sudėtingą šaldantį grožio prietaisą, su profesionaliomis, kokybiškomis, pažangiomis savybėmis padedančiomis kovoti su amžiaus problemomis ir susigrąžinti spindinčią, skaisčią veido odą. Šaldantis veido odos prietaisas yra naujas grožio produktas.

Prietaiso kūrėjai yra unikali profesionalaus grožio gamybos kūrimo komanda. Šis prietaisas yra protingas ir lengvas naudoti. Pirmos klasės kokybė ir patogumas šį prietaisą sparčiai populiarina tarp žmonių visame pasaulyje, ieškant grožio.

Jūs vis dar jaudinatės dėl nukarusios odos, išsiplėtusių porų? Nesijaudinkite! Šaldantis grožio prietaisas bus naudingas Jums!

Šaldantis grožio prietaisas naujas unikalus gaminys skirtas odos patempimui. Jis gali greitai sumažinti poras, pašalinti raukšles ir patempti odą. Tai protingas ir paprastas naudoti prietaisas skirtas ir kasdienei odos priežiūrai. Po ilgesnio naudojimo Jūsų oda įgaus geresnę išvaizdą ir taps skaistesnė.

Ar Jūs žinote?

Senstant žmogui su kiekvienais metais oda praranda stangrumą, joje mažėja kolagenas. Oda padrimba, poros tampa grubios, išsiplėtusios. Moterims labai svarbu patempti odą ir sumažinti poras. Ekspertų rekomendacijos: sumažinti poras ir patempti odą šaldančio prietaiso pagalba. Šildančio principo metu oda išsiplečia, o šaldant susitraukia, tokiu būdu iki minimumo galima sumažinti poras, taip pat greitai sumažinti odos temperatūrą. Тokiu būdu mes galime efektyviai gydyti riebią odą ir pasiekti geriausių rezultatų patempiant veido odą.

Odos užšaldymas per 30 sekundžių

Šaldantis grožio prietaisas gali atšalti iki 8 ° C per 30 s, gali patempti odą ir sumažinti poras. Tuo pačiu metu jis stimuliuoja kolageno gamybą odoje kad padidinti odos stangrumą ir skaistumą!

Techninės prietaiso savybės

Įtampa: AC 100-240V/50-60HZ
Išėjimo įtampa: DC 3.5V/3.5A
Galia: 10W
Produkto matmenys: 18x4.5x3.5cm
Svoris: 137 g
Instrukcija LT kalba
Garantija 12 mėn.


Kaina parduotuvėje gali keistis.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai