SA8 Premium skalbimo milteliai spalvotiems audiniams 3 kg.

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

SA8 Premium skalbimo milteliai spalvotiems audiniams 3 kg.

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 3912251

Skelbimo aprašas

SA8 skalbimo milteliai spalvotiems audiniams 3 kg.
Šie milteliai skirti specialiai spalvotiems audiniams skalbti. Sudetyje yra minkštiklis.
Pagaminti nenaudojant fosfatu. Pasižymi puikia valomaja jega. Gerai išsaugo audiniu spalvas, spalvos ne taip greitai blunka, nors ir dažnai skalbiant. Koncentratas. Greitai ir veiksmingai išsklaido riebalu ir purvo demes. Suminkština vandeni. Neteršia aplinkos.

Nuadojimas:
galima naudoti visiems skalbiniams, visose vandens temperaturose. Tinka ne tik spalvotiems, bet ir baltiems rubams, kurie po skalbimo dar balciau spindi.
Dozavimas: nurodytas ant pakuotės, pagal rūbų užterštumą bei vandens minkštumą. Vidutiniškai 40g/skalbimui. Užtena vidutiniškai 47 skalbimams


Tai pat čia galite rasti ir kitokių prekių, tai yra :
• namų valymo, skalbimo ir plovimo priemones,
• plaukų ir burnos priežiūros priemones,
• maisto papildai ir vitaminai (vaikams ir suaugusiems),
• dekoratyvinę kosmetiką,
• kvepalus,
• puodus,
• vandens filtrus,
• kavą, arbatą ir pan.

Teikiame konsultacija ir padedam pasirinkti produktą pagal Jūsų poreikį. Norintiems užsidirbti arba pirkti pigiau, padedam gauti prisijungimo kodus prie AMWAY puslapio. Tai yra virtuali nuolaidų kortelė, su kuria Jūs iškart turėsit 30% nuolaidą kiekvienam produktui, tai yra pirksit didmenine kaina, o ne mažmenine kaina. Tai pat čia yra daug ir kitokių nuolaidų, kiekvieną mėnesį būna skirtingiems produktams papildomos nuolaidos. Perkant pirmą kartą, nemažiau nei už 550Lt gaunat dar papildomą nuolaidą 10%; perkant maždaug už 1100Lt gaunat dar papildomai 20%. Šitos nuolaidos prisideda prie tos nuolaidos, kur 30%, t.y. visumoje perkant pirmą kartą galima gauti 50% nuolaidą. Dar yra šiuo metu akcijos, kai perki HOME arba GROŽI už 300Lt gauni papildomai nuolaidą 55Lt. Vienu žodžiu, čia yra daug įvairių skatinimo programų.Tai pat už sukauptus taškus per mėnesi, kito mėnesio pradžioje mokami papildomi pinigai, bet jau apie tai reikia kalbėti susitikus, nes internetu tuo neišaiškinsiu :).

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.