Rovus Smart Power Savaeigis Siurblys

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Rovus Smart Power Savaeigis Siurblys

100 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5941782

Skelbimo aprašas

Techniniai duomenys:
Greičio nustatymai: įprastas, SPOT ir TURBO.
Įkrovimo laikas: 4—5 val.
Veikimo laikas: iki 80 min.
Dulkių talpyklos tūris: 250 ml.
HEPA filtras.
Aukštis: 6,5 cm.
Rinkinyje:
Srovės adapteris
Daugiafunkcis šepetys

Šis siurblys nepraleis nė vienos dėmelės. Pirmiausia, jis kambaryje viską pasižymės, o tada jau imsis darbo, pasirinkdamas efektyviausią būdą. Naudojimas itin paprastas – tiesiog pastatykite siurblį ant grindų, paspauskite įjungimo mygtuką ir siurblys pradės darbą!
Nėra nepasiekiamų vietų
Siurblys sukurtas taip, jog nešvarumus pašalintų iš kiekvieno kampo, net po baldais. Išvalysite kone visus paviršius – kilimus, kietmedžio grindis, plyteles. Kad būtų išvalytos ir sunkiai prieinamos vietos, siurblyje yra du besisukantys šepečiai. Vienintelis jūsų darbas – ištuštinti dulkių talpyklą. Darbą siurblys atliks pats be jūsų priežiūros.
Valymo programos
Išmanusis siurblys turi pažangią infraraudonųjų spindulių navigacinę sistemą, kuri naudojasi specialiu algoritmu, kad apskaičiuotų efektyviausią kelią valyti kambarį. Pasirinkdami AUTO režimą, aktyvuosite automatinio valymo funkciją. Tuomet siurblys pasirinks vieną iš 4 valymo modelių, geriausiai tinkančių jūsų kambariui:
1. Zigzagais
2. Kampais
3. Ratu
4. Kvadratu
Greitasis valymas
Jei pasirinksite SPOT režimą, aktyvuosite dėmių valymo funkciją. Šis metodas tinka, kai norite intensyvaus valymo. Norėdami įjungti greitąjį valymą, spauskite TURBO. Taip siurblys greičiau išvalys parinktą vietą. Tai itin patogu, kuomet susitvarkyti reikia labai greitai, tarkim, laukiant svečių.
Siurblys susidoros su bet kokia užduotimi. Žemas korpusas leidžia lengvai pasiekti visus kambario kampelius, palįsti po baldais, o besisukantys šepečiai išvalys nešvarumus iš visų namų kampelių.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.