Roletai nuo saulės ir karščio!!!!

Roletai nuo saulės ir karščio!!!!

Sutartinė
ID: 7391790
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 887
Roletai nuo saulės ir karščio!!!!
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

Roletų nuo saulės ir karščio išskirtinumai
Šie roletai yra gaminami iš specialių audinių, kurie sumažina saulės infraraudonųjų spindulių pralaidumą net iki 88%! Keturių skirtingų tipų audiniai leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą pagal Jūsų individualius poreikius. Visi audiniai dengti saulę atspindinčia medžiaga, kad šiluma nepatektų į patalpų vidų. Audiniai skirstomi į:

Specializuoti, ypač efektyvūs Screen ir GlasGard audiniai: iš patalpos pusės matomas vaizdas lauke ir tuo pačiu šie roletai neleidžia atsirasti saulės atspindžiams ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano patalpų viduje.

Metalizuoti blizgūs ir metalizuoti matiniai: ekonomiškiausias pasirinkimas audinių nuo saulės ir karščio kategorijoje. Audiniai atspindi UV spindulius ir tamsina patalpą priklausommai nuo audinio atspalvio šviesumo: šviesesni atspalviai daugiau praleidžia dienos šviesos, tamsesni mažiau.

Gumuoti audiniai: vieninteliai visoje roletinių audinių kolekcijoje iki šimto procentų blokuojantys dienos šviesos patekimą į patalpą, taip pat atspindintys UV spindulius.

Kontaktai

Vardas
Derolta
Telefonas
Miestas
Šiauliai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai