Renginių vedėjai Hana Šumilaitė, Vytautas Diržininkas, atlikėja Rosita bei DJ

Renginių vedėjai Hana Šumilaitė, Vytautas Diržininkas, atlikėja Rosita bei DJ

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6127138
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 73
Renginių vedėjai Hana Šumilaitė, Vytautas Diržininkas, atlikėja Rosita bei DJ
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

Sveiki, norite, jog Jūsų šventėje renginio vedėjas būtų originalus, tikslus, patikimas kaip šveicariškas laikrodis? Mes tą garantuojame, nes mūsų komanda pasirūpins Jūsų švente! Jos išpildymui galite pasirinkti tiek mūsų profesionalių vedėjų porą Haną Stanislavą Šumilaitę bei Vytautą Diržininką, tiek užsisakyti juos atskirai.
Hana Šumilaitė yra mums puikiai žinoma iš daugelio TV projektų, tokių kaip "Benski šou", situacijų komedija "Kaimynai", pilnametražis filmas "Nepatyręs". Jos humoro bei aktoriniais sugebėjimais abejoti neverta!
Vytautas yra vedęs daug renginių lietuvių bei rusų kalbomis, pradedant mažomis prezentacijomis ar jaukiomis įmonių šventėmis ir baigiant vestuvėmis, viešaisiais renginiais ar koncertiniais turais po Lietuvą su didžiaisiais Lietuvos atlikėjais. Šio vedėjo išskirtinumas yra ir tas,kad jis yra žinomas ir kaip iliuzionistas. Daugelio metų sukaupta sceninė patirtis artistui leido tapti magijos meistru, įvairių konkursų ir festivalių laureatu. Taigi kodėl į Jūsų renginį neįnešus ir magiško prieskonio?
Pagal pageidavimus, mėgautis renginio muzika Jums leis tiek aksominio balso savininkė, Kauno kamerinio teatro solistė Rosita, tiek vakaro DJ.

Mes esame tikri, jog išpildysime Jūsų visus norus, pravedant:
*Vestuves;
*Jubiliejus;
*Gimtadienius
*Krikštynas ar kitus renginius!

Dirbame visoje Lietuvoje! Renginiui atsivežame visą reikalingą aparatūrą! Susidomėjus, maloniai prašome kreiptis nurodytu mob. tel. nr.867827978.

Vytautas Diržininkas medijoje: https://lt.wikipedia.org/wiki/Vytautas_Dir%C5%BEininkas

Hana Stanislava Šumilaitė medijoje: https://lt.wikipedia.org/wiki/Hana_Stanislava_%C5%A0umilait%C4%97

Rositos garso įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=obgoXAFfUbE

Žygio festas - Jūsų emocijų paletė!

Kontaktai

Vardas
Žygio festas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas