Renginių vedėjas, muzikos atlikėjas, DJ. Trys-viename Jūsų šventėje!

Renginių vedėjas, muzikos atlikėjas, DJ. Trys-viename Jūsų šventėje!

Sutartinė
ID: 5605183
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1360
Renginių vedėjas, muzikos atlikėjas, DJ. Trys-viename Jūsų šventėje!
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Sveiki!
Renginio kokybė ir puikios emocijos garantuojamos! Suplanuoju ir pravedu įvairaus pobūdžio renginius, taip pat ir teminius, pagal Jūsų pageidavimus, ir viziją. Vestuvių renginius pravedu vienos ir dviejų dienų. Paslaugą teikiu visoje Lietuvoje. Gyvai atlieku populiariausius lietuviškos muzikos kūrinius, o Jums pageidaujant, ir kitų tautų. Kūrinių virš 800, iš kurių dauguma lietuviški. Muzikinį repertuarą, jo tautiškumą, renginio vakaro scenarijų, suderiname pokalbio metu Jums patogiu būdu. Renginyje dirbu vienas. Jokių problemų ir keletas atlikėjų, nes visapusiškai bendradarbiauju su kolegomis!
Mano šūkis: Laisvas, linksmas ir kokybiškas renginys! Jokių netaktiškų frazių ar žaidimų, jokių "Išgerkim" ! Pasisakymai ir dalyvavimas renginyje tik norintiems!
Gavęs Jūsų užklausą telefonu: +370 687 35607, arba el.paštu: info@muzikantaisventems.lt , mielai ir nedelsiant atsakyčiau į visus dominančius klausimus. Jūsų patogumui informaciją apie mano teikiamas paslaugas galite matyti apsilankę svetainėje: www.muzikantaisventems.lt
Išsamiau:
Teikiama paslauga: Tai išankstinis detalus renginio scenarijaus suplanavimas pagal Jūsų pageidavimą. Kelionė į renginio vietą. Kokybiška garso įranga, LED apšvietimo ir lazerių įranga. 6-šių val. renginio programa, dainuojant gyvai, grojant klavišiniu instrumentu bei elektroakustine gitara, Jūsų pamėgtą muziką. Svečių muzikinių užsakymų išpildymas renginio metu (pagal galimybes). Neįpareigojantys ir linksmi žaidimai. Renginio pabaigoje, 1 val. įrašytos muzikos grojimas. Viso muzikos 7-nios valandos. Esant poreikiui, galimi viršvalandžiai.
Po pagrindinio renginio laiko, skambant akumuliatorinei-bluetooth kolonėlei, turėsite galimybę prijungti ir savo laikmeną, arba leisti jūsų pamėgtą muziką iš Youtube kanalo. Akumuliatorinė kolonėlė taip pat naudojama lauke, sutinkant Jaunuosius, bei vidurnakčio paminėjime ir Jubiliejų šventėse. Suderinus sąlygas, yra galimybė įgarsinti ir dvi sales bei lauką. Renginio vietoje būnu prieš 5-kias val. nuo jo pradžios. Renginyje dirbu be pertraukų, darbą atlieku 100%, tačiau svečiai nėra įpareigoti žaidimų dalyvavime ar programoje, ir gali linksmintis laisvai, pertraukas darydami savanoriškai. Šiuolaikiškas, dinamiškas renginys, saikingas humoras, neįkyrus užimtumas, išjudina net santūriausią renginio dalyvį. Saikingą dėmesį skiriu visiems renginio dalyviams, tame tarpe ir užsieniečiams. Jums, viso renginio metu, įjungiami trys kokybiški nuotoliniai mikrofonai dainavimui ar pasisakymams. Vidurnaktį dainos, atliekamos gitara, kartu su atrakcijomis ir šampanu, maloniai nuteikia renginio dalyvius. Garso kokybė patenkina kiekvieną muzikos gurmaną, tuo pačiu ir leidžia susikalbėti Jums tarpusavyje. Žaismingas LED šviesų ir lazerių šou palieka gerus atsiminimus. Įgarsinta nuotoliniu būdu elektroakustinė gitara, prie vaišių stalo ir lauke, man leidžia laisvai judėti, ir groti jūsų pamėgtas dainas. Atvykusius į renginio vietą, Jaunuosius nustebins geros tėvelių ir svečių emocijos, šiuolaikiškai linksmas, ir šiltas Jaunavedžių sutikimas. Dar išsamiau Jūsų šventinio vakaro ypatumus aptarsime pokalbio metu! Ačiū už susidomėjimą!

Kontaktai

Vardas
Alvydas Paškevičius
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visa Lietuva
El. paštas

Susiję raktažodžiai

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai