Pūkuota širdelė ieško namų !!!

Pūkuota širdelė ieško namų !!!

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7618171
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 14
Pūkuota širdelė ieško namų !!!
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

Dažnai savęs klausiu - ar aš turėsiu kada nors tikrus namus ir mylintį žmogų, kuris mane glostys ir rūpinsis manimi kaip tikru šeimos nariu? Dažnai mąstau, ar aš tikrai turiu šansą būti kažkieno sielos džiaugsmu? Globėja kasdien mane paglosto ir nuramina, kad mano svajonė tikrai išsipildys, bet jos akyse aš įžvelgiu kažką tokio, kas mane neramina... Kodėl ji kas kart pasikalbėjusi su manimi, vis nusisuka ir perbraukia ranka per veidą? Spėju, jog ji slepia tai, ką žmonės vadina ašaromis...Taip, mes katinai nemokame verkti kaip jūs, žmonės, mes verkiame širdimi... Ir mano širdelė dažnai verkia, verkia kaskart išėjus iš sapnų karalystės... Sapnuose aš visuomet jaučiu švelnią žmogaus ranką, panyrančią mano puriose garbanose, jaučiu minkštos lovos liūliuojantį glėbį, girdžiu raminančią šeimininko kalbą, užuodžiu gundantį man į dubenėlį dedamų skanėstų kvapą, jaučiu... Jaučiu kaip prabundu ir matau kaip viskas virsta apgaulingu miražu, kurio likučiai sklaidosi įsidienojant eilinei mano kasdienybei...
Sakysite, ko gi man nerimauti, rasiu aš tuos namus - dailus, mielas, žavingas... Aha, lengva jums kalbėti, aš ne toks kaip dauguma kačių... Taip, turiu ne vieną privalumą - esu dar visai jaunutis (pasaulį išvydau tik šių metų pavasarį), tvarkingas, be galo gražus, ypač didžiuojuosi savo nerealia puošmena - pilka pūkuota uodegos vėduokle, esu paskiepytas, švaraus kailiuko, profilakštiškai nukrimintas, kastruotas, žodžiu, kaip ir viskas puiku (Y) . Na gal dar šiek tiek nedrąsus, bet ne tame esmė... Problema tame, kad turiu koordinacijos sutrikimą - ne visuomet pavyksta gražiai nušokti ant grindų, kartais neišlaikau pusiausvyros stovint ant galinių kojyčių. Man tai netrukdo, gyvenant saugiai kambaryje man tai nekeltų jokių rūpesčių, bet.... Kai aplink tiek daug "normalių" katinų ieškančių namų, ar kas atkreips dėmesį į tokį keistuolį kaip aš???
Labai bijau nusivilti, bet mane įkalbėjo pabandyti savo laimę - gal vis tik rasiu SAVO žmogų kuris priims mane tokį, koks esu ir pavers mano sapnų miražą tikrų tikriausia realybe?
Pamatyk mane, pamilk mane, priimk į savo širdį ir padovanok man namus ! Labai prašau, neleisk ir toliau verkti mano pūkuotai širdelei...
Jei moki mylėti, jei jauti kad gali padaryti kažką labai laimingu, paskambink tel. 8 690 63279, katinėlis Vycka labai tuo apsidžiaugtų !
Marijampolė

Kontaktai

Vardas
Jolita
Telefonas
Miestas
Marijampolė
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai