Puikus pasiūlymas norintiems užsidirbti papildomai!

Puikus pasiūlymas norintiems užsidirbti papildomai!

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7449204
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 13124
Puikus pasiūlymas norintiems užsidirbti papildomai!
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

YPATINGAS PASIŪLYMAS ŽMONĖMS!

Žaibišku greičiu išpopuliarėjęs naujas internetinis Kauniečio uždarbio metodas. Stabilus pelnas nuo €40 ir daugiau per dieną garantuotas! Pinigų išmokėjimas per 1-3 darbo dienas tiesiai į jūsų banko sąskaitą. Kaip ir ką daryti jums padės sužinoti – Video instrukcijos, kurios yra lietuvių kalba. Jau išbandžiusiųjų žmonių atsiliepimai ir rezultatai visą tai rasti galite svetainėje. O šiuo metu naujiems žmonėms pirmam bandymui nesėkmės atveju suteikiama pinigų grąžinimo garantija.

Šio metodo pagalba jūs galite užsidirbti nuo 40€ ir daugiau per dieną. O per mėnesi laiko galite pasiekti ir daugiau negu 1,200€. Viskas jau priklausys nuo jūsų pačių ir noro užsidirbti. Minimali pirmą investicija, už kurią jūs turite įsigyti pirmuosius 3 bilietus yra nuo 10-14€

Tai labai paprasta ir nesudetinga. sužinokite jau dabar kaip tai padaryti ir prisidekite papildomų pajamų prie savo atlyginimo. Darbas, nereikalaujantis jokios didžiulės patirties. Taip uždirbinėti gali asmenys nuo 18 metų ir vyresni. Būtinai peržiūrėkite instrukcinį video, kur aiškiai parodyta ir paaiškinta ką tiksliai daryti ir nuo ko pradėti ir visą tai kaip jau minėjome yra lietuvių kalba.


Ko jums reikės norint pradėti uždirbinėti?

- Noro užsidirbti, didinti savo pajamas kiekvieną savaitę ir mėnesį.
- Internetą, kompiuterį, išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį (Rekomenduojama ir patogiausia ir greičiausia pirmą kartą viską daryti kompiuteriu)
- Turėti pradžiai bent jau 10-14€ pirmam depozitui loterijos bilietams įsigyti (Pirkti mažiausiai reikia 3 bilietus, ne mažiau!)
- Peržiūrėti video instrukciją lietuvių kalba: https://laimingi-bilietai.info/#pradeti_uzdirbineti (Kur parodyta ir paaiškinama ką ir kaip daryti)
- Minimaliai suprasti anglų kalba, kad galėtumėte užregistruoti pas oficialų bilietų platintoją ir įsigyti bilietus (video instrukcijoje rodoma ką tiksliai daryti)
- Turėti 18 metų ir banko sąskaitą nesvarbu ar tai lietuviška sąskaitą ar ne. Svarbu turėti VISA arba MASTER CARD korteles.

Už bilietus apmokėsite visiškai saugiai ir legaliai, bilietus perkate vienoje didžiausioje pasaulyje loterijos bilietų platintojo bendrovėje. Todėl galite būti visiškai ramus.

DĖMESIO! Šiuo metu nauiems žmonėms, kurie bilietus perkasi pirmą kartą ir jeigu nebūsite patenkinti sėkmingų loterijos bilietų skaičių programos rezultatais - grąžinsime Jums pinigus už Pirmus trys įsigytus loterijos bilietus. Todėl Jūs nieko neprarasite pabandydami sužaisti pirmą kartą loterijos žaidime!

Tarkim: jeigu jūs nusprendėte įsigyti pirmuosius 3 bilietus į loterijos žaidimą, viską darote tiksliai kaip nurodyta video instrukcijoje, nusiperkate 3 bilietus už kuriuos sumokate 14€ ir kai žaidimas baigiasi ir būna nesėkmingi visi 3 bilietai ir nieko nelaimite - galite kreiptis nurodytais kontaktais. Atsiųsdami visus reikiamus įrodymus, galite susigrąžinti savo pirmąją išleistą sumą, jeigu viskas atitiks grąžinimo sąlygas. Tai galioja tik naujiems ir pirmą kartą perkantiems žmonėms ir tik už pirmą nesėkmingą žaidimą.

Daugiau dėl grąžinimo ir visų sąlygų sužinoti galite: https://laimingi-bilietai.info/#pinigu_grazinimas

Jeigu iškiltų problemų rašykite el. paštu į klientų aptarnavimo skyrių: arnadomaitis@inbox.lt

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dažniausiai užduodamas klausimas - KUR GARANTIJA, KAD TIKRAI GRĄŽINSITE BILIETUS, JEIGU PIRMĄ KARTĄ JIE BUS NESĖKMINGI IR NIEKO NELAIMĖSIU. TAIP PAT KODĖL JUMS VERTA DALINTIS TOKIA INFORMACIJA SU ŽMONĖMIS IR KOKIA MUMS IŠ TO NAUDA. TAI PAMĖGINSIU KUO TRUMPIAU IR AIŠKIAU PAAIŠKINTI, KAD NEKILTŲ TOKIE KLAUSIMAI:

Pagal mūsų vedamą statistiką, 15-20 žmonėms iš 100-to(šimto) žaidusiųjų nepavyksta laimėti perkant pirmą kartą bilietus, tad grąžinti pinigus keletai žmonių mūsų finansai leidžia tai padaryti. Taip pat nenorime neigiamos reputacijos savo projektui. Kuo daugiau žmonių perka bilietus ir kuo daugiau laimi, tuo labiau tobulėja mūsų analizatorius. Taip pat už kiekvieną jūsų laimėjimą, mes gauname po nedidelį procentą iš loterijos, todėl kiekvienas jūsų laimėjimas mums yra taip pat labai svarbus.

* Principas: Uždirbate Jūs - uždirbame ir Mes. Todėl abiem pusėms yra nauda iš to.


Dėl grąžinimo ir visų sąlygų daugiau sužinoti galite:
https://laimingi-bilietai.info/#pinigu_grazinimas

Jeigu iškiltų kokių klausimų arba kažkas nesigautų kreipkitės nurodytais kontaktais:
https://laimingi-bilietai.info/#contacts
https://facebook.com/UzdirbinekSuLaimingiBilietai

Jau išbandžiusiųjų žmonių pasidalinti atsiliepimai ir rezultatai:
https://laimingi-bilietai.info/#atsiliepimai

Dar daugiau video atsiliepimų atsiųstų jau išbandžiusiųjų žmonių:
https://facebook.com/pg/UzdirbinekSuLaimingiBilietai/videos

Nuo ko pradėti ir ką daryti (Video instrukcija lietuvių kalba):
https://laimingi-bilietai.info/#pradeti_uzdirbineti


** Primename svetaine šiuo metu visi dar gali naudotis nemokamai. Ateityje planuojama svetainę apmokestinti ir ja naudotis galės tik už tam tikrą mokestį (dar neaišku koks bus mokestis ir kada bus jis nustatytas. O kol kas naudokitės dar nemokamai)

Daugiau visko rasite svetainėje: www.Laimingi-Bilietai.info

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai