Puikios ir laiką taupančios valymo priemonės

Puikios ir laiką taupančios valymo priemonės

Sutartinė
ID: 4853526
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 633
Puikios ir laiką taupančios valymo priemonės
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Prašom išbandyti labai gerą, kokybišką Amway produkciją, kuri pateisina kiekvieno lūkesčius.

Kompanija AMWAY gerai žinoma visame pasaulyje. Jos gaminama produkcija kiekvienais metais eksponuojama Jungtinių Tautų organizacijoje ir gauna apdovanojimus, kaip ekologiškai švari ir nekenksminga produkcija. Visi AMWAY produktai yra koncentratai - todėl jų ilgam užtenka ir tokiu būdu dar sutaupoma. Tai produktai, tausojantys tiek žmogaus sveikatą, tiek gamtą, o ypač tinka alergiškiems žmonėms. AMWAY asortimentas platus, todėl vienoje vietoje rasite viską, ko Jums reikia kiekvienai dienai: namų valymo, skalbimo ir plovimo priemones, plaukų ir burnos priežiūros priemones, maisto papildus, dekoratyvinę kosmetiką, kvepalus, puodus, vandens filtrus, kavą, arbatą ir pan.

Žemiau pateikiami kelių produktų aprašymai:

"SA8 SKYSTAS SKALBIKLIS"
PASKIRTIS: Tai ne tik skalbiklis, bet ir stipriai dėmių valymo želė, Naudojama prieš skalbimą. Sudėtyje esantys enzimai iškart pašalina bet kokį purvą. Skirta baltiems ir spalvotiems audiniams.

NAUDOJIMAS: Paruošimo buteliuke sumaišyti nedideli SA8 priemonės kiekį su trupučiu vandens. Buteliuką lengvai pakračius, susidaro želė, kuria Tiesiogiai tepame ant dėmės. Taip apdoroti skalbiniai gali likti kurį laiką iki skalbimo. Skalbiniams skalbti automatinėse skalbimo mašinose (4-5 kg skalbinių) naudoti 20 ml skalbiklio, labai nešvariems skalbiniams - 30 ml. Skalbiant rankomis 10 litrų vandens naudoti 20 ml skalbimo priemonės. Puikūs rezultatai skalbiant šaltame vandenyje.

"SA8 BABY" UNIVERSALŪS SKALBIMO MILTELIAI.
Paskirtis: Dermatologų ir pediatrų patikrinti milteliai skalbia su oda kūdikių susiliečiančius drabužėlius taip švelniai, kad būtų sužavėti patys reikliausi tėvai.
Sudėtis: Sudėtyje yra aktyvių balinamųjų ir šviesinamųjų medžiagų, bei rožinių ir žydrųjų valomųjų kristalėlių. BIOQUEST valomoji sistema neleidžia susidaryti mineralinėms nuosėdoms.
Savybės ir privalumai: * Puikiai išsiskalauja. * Skalbiniuose nelieka Jokių odą galinčių erzinti likučių. * Nesukelia alerginių reiškinių. * Salina dėmės. * Puikus miltelių tirpumas užtikrina Medžiagų ir Energijos taupymą. * Patikimai skalbia bet kokios temperatūros vandenyje. * Neblukina audinio spalvų. * Patogiam dozavimui pridedamas Indelis.
Naudojimas: Tinka visiems skalbiniams, visose vandens temperatūrose. Dozavimas: skalbiant rankomis - 25 ml miltelių 10-ciai litrų vandens ir 40 ml vienam skalbimui mašina.

MILTELIAI YRA TIKRAI LABAI GEROS KOKYBĖS, IŠBANDĘ NESIGAILĖSIT. Juose nėra nei chloro nei fosfatu. Tai pat kaip minėjau anksčiau, šių miltelių skalbiant reikia labai nedaug, todėl užtenka ilgam, o be to ir sutaupot pinigus.


Taip pat konsultuoju ir padedu pasirinkti produktą pagal Jūsų poreikį. Norintiems užsidirbti arba pirkti pigiau, padedu atidaryti el. parduotuves.

Kontaktai

Vardas
Geriproduktai
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai