Programinis PS2 atrišimas (softmod / Free McBoot) || PlayStation2, PlayStation 2

Programinis PS2 atrišimas (softmod / Free McBoot) || PlayStation2, PlayStation 2

10 €
ID: 5916608
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 350
Programinis PS2 atrišimas (softmod / Free McBoot) || PlayStation2, PlayStation 2

Skelbimo aprašas

Programinis "PlayStation 2" konsolių (tik PAL regiono) atrišimas (softmod) su "Free McBoot" (pasileidžia iki 95% žaidimų!), tam reikalinga atminties kortelė (tuščia), ją modifikuojant ir įrašant programinę įrangą. Programa užima apie 50% kortelės atminties, dėl to rekomenduojama žaidimų išsaugojimams turėti kitą atskirą kortelę.

Galėsite žaisti žaidimus iš pačių įsirašytų DVD diskų arba iš PS2 HDD (FAT modeliai), taip pat ir iš kompiuterio kietojo disko, sujungus PS2 su PC naudojant LAN kabelį. PlayStation2 konsolė galės atkurti .avi (filmų) ir .mp3 (muzikos) formatus iš DVD disko arba USB atmintinės. Taip pat atsiras ir daugiau kitų funkcijų bei galimybių, pvz., naudotis spec. PS2 programėlėmis, įrašytomis į USB flash raktą, viena kurių - Playstation 2 pultelių tikrinimas, ar pilnai funkcionuoja kiekvienas iš mygtukų.

Kiekvieną PS2 žaidimą prieš įrašant į diską reikia patch'inti, tai trunka vos kelias sekundes ir tam į savo kompiuterį reikia parsisiųsti "ESR Disc Patcher" programą. Ši procedūra yra būtina kitaip įrašyti žaidimai į DVD nepasileis! Žaidimus geriausia įrašinėti tik į kokybiškus "Verbatim DVD-R" firmos diskus ir kuo lėtesniu greičiu.

Tiek programėlę, tikrinti pultams, tiek "ESR Disc Patcher" galiu įrašyti į Jūsų USB atmintuką už papildomus 5,00 Eur.

PS2 softmod nulaužimas netinka patiems seniausiems ir retiems FAT modeliams SCPH-10000, SCPH-15000 ir SCPH-18000 bei patiems naujausiems Slim modeliams SCPH-9000X su integruotu maitinimo bloku bei su "Date Code" 8C (pagaminimo metai ir ketvirtis) ir vėlesniems, t.y. neatrišami modeliai, kurie buvo gaminti nuo 2008 m. III ketvirčio. PlayStation2 modeliai su "Date Code" 8B ir ankstesni pasiduoda šiam metodui.

P.S. Pačių atminties kortelių pardavime jau nebeturiu!

---
Žaidimus galite atsisiųsti:

1. Per BitTorrent P2P tinklą. Siuntimui rekomenduojame naudoti programą µTorrent. Patys GERIAUSI tracker'iai, kurie specializuojasi žaidimų torentuose:

GazelleGames.net
Gamestorrents.tv
bitGAMER.ch

LIETUVIŠKI:
LinkoManija.net
Torrent.ai

KITI:
ruTracker.org
TorrentLeech.org
RARBG2018.org
ThePirateBay.org
KickassTorrents - katcr.co

2. Tiesiogiai iš puslapių:

Emuparadise.me - retro konsolių žaidimai
DownloadGamePS3.com - PS2, PS3 ir PS4 žaidimai
DownloadGamePSP.com - PSP ir PS Vita žaidimai
DownloadGameXBOX.com - XBOX ir XBOX 360 žaidimai
GamePCISO.com - PC žaidimai
GamePC18.net - PC žaidimai (N-18)

---
Galimas ir atrišimas per Omniva / LP Express siuntų terminalą, t.y. atsiunčiate savo originalią PS2 kortelę (ir USB), o įrašius reikalingą programinę įrangą, būtų išsiunčiama atgal. Toks būdas papildomai kainuos +2,00 Eur (atgalinio siuntimo išlaidos).

Miestas: Lentvaris, Trakų r. sav.

Kontaktai

Vardas
Vytis
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Susiję raktažodžiai

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai