Profesionalus Ilgalaikis plaukų tiesinimas keratinu Kaunas

Profesionalus Ilgalaikis plaukų tiesinimas keratinu Kaunas

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5373956
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 237
Profesionalus Ilgalaikis plaukų tiesinimas keratinu Kaunas
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

Atlieku brazilišką plaukų tiesinimą ir gydymą su organiniu keratinu, naudojant Global Keratin "Juvexin" , "QOD","CocoChoco" ir Encanto do Brasil produktais.


Apie mane
Baigusi plaukų tiesinimo technika,turiu diplomą. Taip pat turiu kirpėjos kvalifikacija.
Už savo darbą esu atsakinga, nes mano tikslas padėti klientėm su nepaklusniais plaukučiais! Išspręsime visas problemas, bei gausite visą informacija,patarimus,kad ateityje būtu tvarkyti plaukučius lengviau! Prašome kreiptis, padėsiu atsakyti Jums rūpimus klausimus!
Galiu atvykti ir pas klientą į namus.

Plaukų tiesinimo keratinu procedūra iš esmės skiriasi nuo kitų plaukų tiesinimo būdų tuo, kad tinka natūraliems (chemiškai neapdorotiems), dažytiems, šviesintiems, po įvairių cheminių procedūrų stipriai pažeistiems plaukams.
Plaukų tiesinimo kompleksas sukurtas bioaktyvaus organinio keratino pagrindu, akivaizdžiai ir ilgam glotnina plaukus, pašalina bet kokį nepageidaujamą jų pasišiaušimą, o svarbiausia - gydo juos, pripildydamas organiniu keratinu. Procedūros trukmė 2-3 val. Rezultatas išlieka iki 4 mėn. Šiose priemonėse esantis keratinas yra išsaugojęs visas naudingąsias medžiagas, amino rūgštis ir proteinus – todėl yra tikras gyvybės ir grožio eliksyras jūsų plaukams, suteikiantis sveiką išvaizdą, žvilgesį bei lankstumą. Ypač rekomenduojama pastoviai šviesinamiems ar chemiškai pažeistiems plaukams.

Po procedūros rekomenduojame palaikančias priežiūros priemones : šampūną be natrio druskų ir sulfitų, kurie padės išlaikyti procedūros rezultatus dar ilgesnį laiką.

daugiau info https://www.facebook.com/Groziolinija.lt
arba tel 861444428

Kontaktai

Vardas
grozioli
Telefonas
Miestas
Kaunas
El. paštas