Profesionalus CV ir motyvacinio laiško rašymas

Profesionalus CV ir motyvacinio laiško rašymas

1 €
ID: 7439077
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 14

Skelbimo aprašas

Šiandien CV turi atrodyti visai kitaip nei prieš 5 ar 10 metų. Žinoma, principai išlieka tokie patys, tačiau dėl pažangiųjų technologijų ir augančios konkurencijos ne tik tarp žmogaus ir žmogaus bet ir tarp žmogaus ir dirbtinio intelekto, svarbu įtikinamai parduoti save būsimam darbdaviui.

Koks turėtų būti CV 2020-aisiais metais?

Darbdaviui užtenka pažiūrėti į jūsų CV vos pora sekundžių, kad susidarytų įspūdį apie jus. Vidutiniškai vienam CV peržiūrėti skiriama nuo 7 iki 10 sekundžių, per kurias apsisprendžia jūs tinkamas kandidatas ar ne. Kuo kokybiškesnis jūsų CV, tuo ilgiau norėsis į jį žiūrėti bei jį skaityti. Nekokybiškas CV ne ttik atbaido atrankų vykdytojus, bet ir nepateikia svarbiausios informacijos, tos, kuri nulemia ar būsite pakviesti į darbo pokalbį ar ne.

Profesionaliai sukurtas CV paliks neišdildomą įspūdį per tas kelias lemtingas sekundes. Įsigilindami į jūsų asmenybę bei geriausias savybes, mes jas perteikiame juodu ant balto.

Kaip viskas veikia?

Užsisakius šią paslaugą, jums bus atsiųsta užsakymo forma, kurią užpildžius mes sužinosime daugiau apie jus. Taip pat prie formos galite prisegti savo turimą CV ar bet kokį kitą failą, kuriame būtų informacijos apie jus. Mums to reikia tam, kad galėtume kuo geriau perteikti jūsų gyvenimą naujajame CV.

Rašymo eigoje iškilus klausimams ar neaiškumams, su jumis susisieksime aptarti iškilusių klausimų.

Jums bus atsiųstas tarpinis CV variantas, ir tuomet galėsite pateikti savo nuomonę apie mūsų atliktą darbą, jei turėsite papildomų pageidavimų atliksime tiek pakeitimų bei redagavimų, kol būsite visiškai patenkinti mūsų atliktu darbu.

Užbaigus darbą jums bus atsiųsta jums patogiu formatu (.docx arba .pdf). Mūsų parašytą CV bus galėsite lengvai redaguoti ateityje, kai norėsite įkelti naują darbo patirtį.

Kodėl užsisakyti profesionalų CV rašymą?

Profesionalus nuo nulio parašytas CV
Patrauklus ir unikalus formatavimas
Vienas iš mūsų CV šablonų suteikiamas be papildomo mokesčio užsisakant šią paslaugą
Jūsų asmenybės, karjeros ir industrijos analizė
Jūsų pageidavimu CV parašysime lietuvių arba anglų kalbomis (galima ir abiejomis)
Modernus, tarptautinius bei vietinius darbo rinkos standartus atitinkantis CV
Aiški paslaugų teikimo eiga bei galimybė susisiekti su paskirtu rašytoju bet kuriuo metu
Patobulinimai iki 100% pasitenkinimo
Galutinis CV pateikiamas DOCX ir / arba PDF formatu
Paslaugos kaina priklauso nuo to, kaip skubiai jums reikia CV, bei kiek metų darbo patirties turite. Užsisakius skubią rašymo paslaugą, jūsų CV bus perkeltas į VIP klientų eilę ir bus atliktas kaip tik galima greičiau. Nurodyti paslaugų atlikimo terminai yra tik užuomina ir 100% atvejų darbai užbaigiami gerokai anksčiau nei, kad nustatytas terminas.

Kontaktai

Vardas
CV rašymas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai