Profesionalus baldų, kilimų ir langų valymas ECO priemonemis

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Profesionalus baldų, kilimų ir langų valymas ECO priemonemis

Sutartinė
ID: 5608942
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 207

Skelbimo aprašas

UAB “Euroservis plius” išskirtinai Jums, brangūs mūsų klientai, teikia platų valymo paslaugų spektrą. Efektyviai ir kokybiškai valome baldus, kilimus, čiužinius sausu giluminiu bei šlapiu profesionaliu būdu. Naudojame profesionalius valymo įrenginius, bei sertifikuotą chemiją, nekeliančią jokių alergijų, kvepiančią maloniu archidejos, citrinų arba obuolių kvapu. Kilimines dangos giluminis cheminis valymas - tik nuo 3 Lt už 1 kv.m. Tad išsivalę baldus, čiužinius, kilimus Jus galėsite džiaugtis ne tik švara, bet ir maloniu namų kvapu.
Nuo pavasario teikiame fasadų ir langų valymo paslaugas, juk kiekvienas nori vasarą sutikti pro švarius langus. Langų ir jų rėmų valymas- tik nuo 2,50Lt už 1kv.m. Visada pasiruošusi vykdyti Jūsų nurodymus pagal Jūsų poreikius,mes garantuojame puikią darbų kokybę!
Mūsų tikslas – problemas spręsti kompleksiškai ir taip stengtis Jums ir Jūsų Klientams sutaupyti materialinius ir moralinius išteklius. VYKSTA AKCIJA:
Naujiems klientams, pasirašiusiems kasdieninį valymo paslaugų sutartį vieneriems metams, generalinį valymą ir langų plovimą atliksime NEMOKAMAI!
Telefonas pasiteiravimui ir paslaugų užsakymui Vilniuje: mob.: 866119606; 867868385

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.