Profesionalus baldų, kilimų ir langų valymas ECO priemonemis

Profesionalus baldų, kilimų ir langų valymas ECO priemonemis

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5608942
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 207
Profesionalus baldų, kilimų ir langų valymas ECO priemonemis
Daugiau nuotraukų (6)

Skelbimo aprašas

UAB “Euroservis plius” išskirtinai Jums, brangūs mūsų klientai, teikia platų valymo paslaugų spektrą. Efektyviai ir kokybiškai valome baldus, kilimus, čiužinius sausu giluminiu bei šlapiu profesionaliu būdu. Naudojame profesionalius valymo įrenginius, bei sertifikuotą chemiją, nekeliančią jokių alergijų, kvepiančią maloniu archidejos, citrinų arba obuolių kvapu. Kilimines dangos giluminis cheminis valymas - tik nuo 3 Lt už 1 kv.m. Tad išsivalę baldus, čiužinius, kilimus Jus galėsite džiaugtis ne tik švara, bet ir maloniu namų kvapu.
Nuo pavasario teikiame fasadų ir langų valymo paslaugas, juk kiekvienas nori vasarą sutikti pro švarius langus. Langų ir jų rėmų valymas- tik nuo 2,50Lt už 1kv.m. Visada pasiruošusi vykdyti Jūsų nurodymus pagal Jūsų poreikius,mes garantuojame puikią darbų kokybę!
Mūsų tikslas – problemas spręsti kompleksiškai ir taip stengtis Jums ir Jūsų Klientams sutaupyti materialinius ir moralinius išteklius. VYKSTA AKCIJA:
Naujiems klientams, pasirašiusiems kasdieninį valymo paslaugų sutartį vieneriems metams, generalinį valymą ir langų plovimą atliksime NEMOKAMAI!
Telefonas pasiteiravimui ir paslaugų užsakymui Vilniuje: mob.: 866119606; 867868385

Kontaktai

Vardas
Gitana
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Vilnius
El. paštas