Pristatomų kaminų įdėklų montavimas , pardavimas visoje Lietuvoje

Pristatomų kaminų įdėklų montavimas , pardavimas visoje Lietuvoje

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5633988
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 103
Pristatomų kaminų įdėklų montavimas , pardavimas visoje Lietuvoje
Daugiau
Daugiau nuotraukų (11)

Skelbimo aprašas

Pristatomų kaminų įdėklų montavimas , pardavimas visoje Lietuvoje
Gaminame ir prekiaujame pristatomais apšiltintais dviejų  sienelių kaminais. Pristatomas kaminas tai apšiltintas dumtraukis iš dviejų  vamzdžių,  vidinio ir išorinio su apšiltinimo medžiaga tarp išorinės ir vidinės kamino sienelių.  Vidinis vamzdis gaminamas iš sertifikuoto nerūdijančio plieno.  Išorinis  vamzdis gali būti irgi  iš nerūdijančio plieno, cinkuotos skardos, dažytos skardos. Mes parduodame ir gaminame kaminus pagal užsakymą – pagaminame ir sukomplektuojame visą kaminą su tvirtinimais, sandarinimo detalėmis, sklendėmis, kampais, stogeliais, traukos reguliatoriais, kaminų pravalomis. Montuojame sukomplektuotus pristatomus kaminus.
Kaminų įdėklai gaminami ir įstatomi į mūrinius, betoninius, naujus ir senus kaminus. Dažniausia gaminami apvalūs arba ovaliniai įdėklai. Kaminų įdėklas montuojamas į kaminą ir apsaugo kamino mūrą nuo kondensato, rūgšties, temperatūros svyravimo. Metalinis  kamino įdėklas turi ligų paviršių, padidėja kamino trauka, kaminas neapaugs sodžiais ir nereikės dažnai kviesti kaminkrečių. Kaminų įdėklai gaminami iš rūgštims  ir karščiui atsparaus specialaus  nerūdijančio plieno 1,4404. Metaliniai kaminų įdėklai skirti kieto, skysto ir dujinio šildymo katilams ir atlaiko kūrenimo temperatūrą  iki 600 °C.
Visi kaminai gaminami iš specialaus  sertifikuoto nerūdijančio plieno   1.4404 LST EN 10088:1999+A2:2008. Galima užsakyti kamino sienelės storį. Apvaliems kaminams iki 200 mm naudojama skarda  0,5; 0,6; 0,8; 1,0 mm storio, ovaliniams dumtraukiams dažniausia 0,6 mm.  Galima suderinti kamino spalvą su vidiniu patalpos interjeru ir fasado spalva.
Tel.:   +370 612 14193
http://www.kaminuideklumeistrai.lt
El. paštas:   sanmasteris01@gmail.com
PRISTATOMI KAMINAI
KAMINŲ ĮDĖKLAI
KATILŲ PARDAVIMAS
PRISTATOMŲ KAMINŲ, KATILŲ MONTAVIMAS

Kontaktai

Vardas
Pristatomi kaminai
Telefonas
Miestas
Šiauliai
El. paštas