PRETTYCARE W200 Belaidis dulkių siurblys šluota

PRETTYCARE W200 Belaidis dulkių siurblys šluota

127 €
ID: 8006928
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 7
PRETTYCARE W200 Belaidis dulkių siurblys šluota
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Naujas dėžeje neišpakuotas, galingas dulkių siurblys namams. Puikiai tinka nedidelės kvadratūros (iki 50m3) butui, dviejų kambarių butą spėji išsiurbti neiškraunant baterijos, puikiai pagelbėja švaros darbams, multifunkcinis tad galima prieiti prie įvairių vietų.
Galingas siurbimas nuo 21000 Pa
Turėdamas super siurbimo galią, jis gali lengvai patenkinti kasdienį valymą, stiprus siurbimas netgi sugeba išsiurbti sunkias daleles, tokias kaip mini akmenukai ir kt.
Video apžvalga: https://youtu.be/f2o-otOOJ_M

PRETTYCARE W200 belaidis rankinis dulkių siurblys namams su LED ekranu, užtepkite ant grindų kilimo sofos automobilio augintinio plaukų

--- PRETTYCARE W200 puikiai tinka valyti efektyviai ir efektyviai. Jis yra pakankamai galingas, kad pašalintų paslėptus nešvarumus ir trumpai apdorotų dideles šiukšles. puikiai tinka kilimui, kietoms grindims, lovai, pagalvei, kilimėliams, automobiliams, naminiams gyvūnėliams, sofoms, stalui, laiptams, stalčiams, spintelėms, langams, užuolaidoms ir knygų lentynai ir kt.

【Mažas triukšmo dizainas ir lengvas svoris】
--- Itin tylus veikimo garsas apsaugo nuo erzinančio triukšmo, draugiškas jūsų kūdikiui ir augintiniui. sveriantis tik 6 svarus lengvai paverčiamas delniniu.

【Lankstus elektrinis turbinos šepetys】
---Dulkių siurblys naminių gyvūnėlių plaukams naudoja elektrinį turbininį šepetį, su nepriklausomu varikliu, valymo efektas ant grindų ir kilimo padidinamas 60%.

【Galingas siurbimas】--- 12 minučių esant aukštai / 20 000pa ir 35 minutes esant žemai / 11 000pa siurbimo galiai, belaidis dulkių siurblys puikiai veikia ant visų rūšių kietų grindų, laiptų ir langų, sofos ir lovos, rašomojo stalo ir užuolaidų ir kt.

【Keturi viename daugiafunkcis dulkių siurblys】
---Šis nešiojamasis dulkių siurblys gali perjungti keturias skirtingo ilgio ar funkcijų šepečių galvutes (pridedamos). Jis taip pat gali būti pagamintas į rankinį dulkių siurblį, kad išvalytumėte kitas mažas vietas, kad atitiktų jūsų poreikius. skirtingi valymo poreikiai.

【4 pakopų didelio efektyvumo filtravimo sistema】
--- Mažas belaidis dulkių siurblys turi visiškai sandarų konstrukciją ir didelio tankio plaunamą filtrą, kuris sulaiko 99,99 % dulkių.

【Geresniam naudojimui】
Kaip užtikrinti gerą belaidį įkraunamą vakuuminį siurbimą?
1: Panaudoję šluotos siurblį, laiku ištuštinkite dulkes iš dulkių puodelio.
2: Ištuštindami šiukšles, išvalykite filtrą ir juodą cilindrinę kempinę.
3: Pastaba: Filtras ir juoda cilindrinė kempinė turi būti dažnai valomi, kad būtų užtikrinta geresnė mašinos siurbimo galia.
Dėl nešvaraus valymo atliekos gali užkimšti ventiliacijos angas, todėl siurbimas gali greitai sunykti.

Galia: 180W
Du režimai: 20 KPA (12 min.) / 11 KPA (30 min.)
Įkrovimo laikas: 4,5 val
Prailginimo juosta: Iki 110cm
Dulkių surinkimo talpa: 1,2 litro
Darbinio garso lygis: ≤72dB
Produkto svoris: 1.3kg


Galime išrašyti sąskaitą.
Kaunas, jei reikia galima siųsti į kitus miestus.

Kontaktai

Vardas
Audrius
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai