Prejac - ilgesnis lytinis aktas !

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Prejac - ilgesnis lytinis aktas !

Sutartinė
ID: 7772522
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 82

Skelbimo aprašas

Per trumpa lytinio akto trukmė? Nepatenkinta partnerė? O galbūt nori mėgautis sekso teikiamais malonumais kur kas ilgiau nei įprastai? Siūlome preparatą Prejac, kuris padės prailginti lytinio akto laiką !

Prejac - veiklioji medžiaga vadinama dapoksetinu. Dapoksetinas priklauso vaistų, vadinamų selektyviaisiais serotonino reabsorbcijos inhibitoriais (SSRI), grupei.

Prejac pailgina laiką iki sėklos išsiveržimo ir gali pagerinti ejakuliacijos kontroliavimą. Prejac padeda įveikti greitos ejakuliacijos problemas.

Prejac yra skiriama priešlaikinei ejakuliacijai gydyti suaugusiems nuo 18 iki 64 metų amžiaus vyrams.

Priešlaikinė ejakuliacija yra, kai vyras išmeta sėklą po nedidelės seksualinės stimuliacijos ir anksčiau, nei vyras to nori. Tai gali sukelti problemų vyrui ir gali sukelti problemas lytiniuose santykiuose.

vartojimas:

Rekomenduojama pradinė dapoksetino dozė yra 30 mg. Prejac vienoje tabletėje yra 60mg dapoksetino. Tad pradėdami naudoti Prejac, galite naudoti puse tabletės ir palaipsniui pereiti prie visos tabletės, jei yra poreikis.
Prejac tabletę Išgerkite prieš 1‑3 valandas iki numatytų lytinių santykių.
Nevartokite šio preparato dažniau kaip vieną kartą per 24 valandas ar kiekvieną dieną.
Nurykite visą tabletę, kad nejustumėte kartumo, užsigerdami ne mažiau kaip viena pilna stikline vandens.
Prejac galima vartoti su ar be maisto.
Negerkite greipfrutų sulčių 24 valandas iki Prejac vartojimo, nes tai gali padidinti vaisto kiekį jūsų organizme. Prejac galima vartoti su ar be maisto.
Tabletę užsigerti ne mažiau kaip viena pilna stikline vandens. Vartojant Prejac nenaudokite didelio kiekio alkoholio.

Siekiant ne vienkartinio efekto, o norint gydomojo poveikio dėl priešlaikinės ejakuliacijos, Prejac reikia naudoti bent 4 savaites laiko.

Pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą neutralioje pakuotėje paštomatais, autobusais, paštu. Galimybė pristatyti ES šalyse.
Su mumis galite susisiekti telefonu +37063727394. Atsakome į skambučius, SMS, „Viber“, „WhatsApp“. Taip pat El. Paštu sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai