Pramoninis dažymas: tvoros lentelės, dailylentės, šiauštos lentos nuo 3,5 eur/m2

Pramoninis dažymas: tvoros lentelės, dailylentės, šiauštos lentos nuo 3,5 eur/m2

3,5 €
ID: 7597129
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 101
Pramoninis dažymas: tvoros lentelės, dailylentės, šiauštos lentos nuo 3,5 eur/m2

Skelbimo aprašas

Pramoninis dažymas: tvoros lentelės, dailylentės, šiauštos lentos.

1. Matoma medžio tekstūra. Ilgaamžiškumas 3-5 metai
Tai yra 3 sluoksnių technologija, skirta lauko sąlygomis eksploatuojamiems medienos paviršiams. Į sistemą įeina: antiseptikas bei 2 sluoksniai gruntinių dažų. Antiseptiku dengiamos visos lentelės pusės. Ši sistema gali būti tik 100 % matinė, matoma medienos tekstūra. Dažų sluoksnio ilgaamžiškumas: 3 metai obliuotam paviršiui ir 4 - 5 metai šiurkščiam paviršiui.
Kaina: nuo 4,6 Eur / m2 .

2. Matoma medžio tekstūra. Ilgaamžiškumas 3-5 metai
Tai yra 4 sluoksnių technologija, skirta lauko sąlygomis eksploatuojamiems medienos paviršiams. Į sistemą įeina: antiseptikas, gruntiniai dažai bei 2 sluoksniai specialaus lako, formuojančio hidrofobinę (drėgmei nepralaidžią) plėvelę lentos paviršiuje. Antiseptiku dengiamos visos lentelės pusės. Standartiškai ši sistema yra 50 % blizgi, tačiau atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, gali būti matinė. Medienos tekstūra matoma. Dažų sluoksnio ilgaamžiškumas: 5 metai obliuotam paviršiui ir 7 - 8 metai šiurkščiam paviršiui.
Kaina: nuo 5,6 Eur / m2 .

3. Medžio tekstūra uždengiama. Ilgaamžiškumas 5-8 metai
Tai yra 4 sluoksnių technologija, skirta lauko sąlygomis eksploatuojamiems medienos paviršiams. Į sistemą įeina: antiseptikas, gruntintas ANTI-STAIN bei 2 sluoksniai dažų, formuojančių hidrofobinę (drėgmei nepralaidžią) plėvelę lentos paviršiuje. Antiseptiku dengiamos visos lentelės pusės. Gruntu dengiamas visos lentelės pusės. Standartiškai ši sistema yra 50 % blizgi. Medienos tekstūra pilnai uždengiama. Dažų sluoksnio ilgaamžiškumas: 5 - 8 metai obliuotam paviršiu ir 8 - 10 metų šiurkščiam paviršiui.
Kaina: nuo 5.6 Eur / m2 .

4. Matoma medžio tekstūra (medienos alyvavimas)
Tai yra 3 sluoksnių technologija, skirta lauko sąlygomis eksploatuojamiems medienos paviršiams, ant kurių yra vaikštoma. Į sistemą įeina: antiseptikas bei 2 sluoksniai alyvos. Antiseptiku dengiame net ir tuo atveju, jei terasos lentos yra impregnuotos giluminiu būdu. Papildomas antiseptiko sluoksnis ženkliai pagerina alyvos sukibimą su lentos paviršiumi. Dengiant šia sistema, visi sluoksniai įsigeria į medieną, todėl lentos paviršiuje nėra suformuojama plėvelė, matoma medienos tekstūra. Dažų sluoksnio ilgaamžiškumas 1 - 3 metai, atsižvelgiant į vaikščiojimo ant paviršiaus intensyvumą.
Kaina: nuo 4,30 Eur / m2 .

5. Matoma medžio tekstūra (medienos balinimas)
Tai yra 2 sluoksnių technologija, skirta vidaus sąlygomis eksploatuojamiems medienos paviršiams. Į sistemą įeina: 2 sluoksniai impregnuojančio grunto. Dengiant šia sistema, visi sluoksniai įsigeria į medieną, todėl lentos paviršiuje nėra suformuojama plėvelė. . Ši sistema gali būti tik 100 % matinė, matoma medienos tekstūra. Galimas papildomas lakavimas.
Kaina: nuo 3.50 Eur / m2 .

6. Medžio tekstūra aklinai padengta arba matoma
Tai yra 3 sluoksnių technologija, skirta vidaus sąlygomis eksploatuojamiems medienos paviršiams. Į sistemą įeina: gruntiniai dažai 1 sluoksnis ,bei 2 sluoksnis lako (arba Dažų sluoksnis), formuojančių drėgmei nepralaidžią, lengvai valomą plėvelę lentos paviršiuje. Standartiškai ši sistema yra pusiau matinė, tačiau atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, gali būti matinė. Medienos tekstūra nematoma.
Kaina: nuo 4.5 Eur / m2 .

7. Tik impregnavimas – bespalvis
Impregnavimui naudojamas produktas itin efektyvus medienos apsaugai nuo mėlynavimo, pelėsio bei medieną ardančio grybo. Impregnavimui naudojamas antiseptikas, ženkliai sumažina drėgmės absorbciją į medieną, tuo pačiu stabilizuodamas jos "vaikščiojimą" ir trūkinėjimą. Antiseptiko sluoksnis sudaro optimalias sąlygas sekančių sluoksnių sukibimui su pagrindu.
Kaina: nuo 1,20 Eur / m2.

8. Tik lakavimas
Lakavimas gali būti matinis, pusiau matinis arba blizgus. Taip pat gali būti tonuojamas.
Kaina: nuo 1,50 Eur / m2.

9. Sendinimas, rustingas
Kaina: nuo 3 Eur / m2.

10. Medienos padengimas papildomu sluoksniu (lakas, alyva, vaškas, dažas, sulfatas ir t.t.) – 2 Eur / m2.

Pastabos:
Pramoninio dažymo paslaugai taikomas administracinis (transportavimo) mokestis - 40 eurų vienam užsakymui.
Paslauga teikiama nuo 40 m2 .
Šiurkščiam paviršiui taikoma + 0,5 Eur / m2 .

Taip pat:
SANDĖLYJE TURIME IR 7 - 8 METRŲ MEDIENOS! Statybinė mediena!nuo 139 eur/m3.

Statybinė mediena/ konstrukcinė mediena (dvigubo pjovimo pušinė, eglinė mediena) : gegnės, murlotai, stygos, grebėstai, tašai, statramsčiai, lentos, brusai (balkiai), makaronai, lagės, sijos, šaliuotė ir kita. Dailylentės, pakalimai, obliuota mediena, grindys, terasų, tvoros lentos. Prekiaujame džiovinta mediena.

Atliekame medienos priešgaisrinį impregnavimą!

Dvitėjinės sijos nuo 4,8 eur - UAB "Agro Wood" - nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
Dvitėjinių sijų sistema, skirta naudoti stogų, perdangų ir sienų konstrukcijose.

Kontaktai

Vardas
Tomas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Vilnius
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai