Prabangus Masažinis Fotelis M7009

Prabangus Masažinis Fotelis M7009

2 228,92 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5403693
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 219
Prabangus Masažinis Fotelis M7009

Skelbimo aprašas

www.medisa.lt

Deliuks masažinis fotelis teiks aukščiausios kokybės masažą daugelį metų ir džiugins jus kiekvieną akimirką masažo metu.
Greita ir patogu - prisėdai, paspaudei mygtuką ir pasinerk į malonių pojūčių gelmes. Masažuojamasis krėslas tiksliai atkartoja profesionalaus masažuotojo rankų judesius, o jo atliekamas masažas lygiavertis ir gydomajam, ir atpalaiduojamajam.
Masažiniu krėslu atliekamas masažas, ne tik yra malonus, bet taip pat labai naudingas grožiui ir sveikatai. Masažinio krėslo nauda patvirtinta tiek besinaudojančių krėslu žmonių patirtimi, tiek moksliškai. Masažiniai krėslai pagerina bendrą žmogaus savijautą, imuninės sistemos veiklą, pašalina nereikalingus produktus iš žmogaus medžiagų apykaitos rato, skatina žmogaus kūno cirkuliaciją, gerina miego kokybę, mažina miego sutrikimus, stiprina nugaros raumenis, šalina nugaros skausmus, gydo įvairius kūno audinius, suteikia jėgų, ramina ir atpalaiduoja ir sumažina stresą.
Masažiniai krėslai labai praktiškos masažo priemonės - nereikia užsirašyti į masažo seansą. Jūs galite mėgautis puikiu ir kokybišku masažu patogiai ir greitai - vos vienu prisėdimu ir mygtuko paspaudimu. Šis šiuolaikiškos išvaizdos ir praktiškas masažinis krėslas puikiai tinka naudoti tiek asmeniniais, tiek komerciniais tikslais.

Prekės aprašymas:
1. Unikalus dizainas
2. Apjungti skirtingi masažo rėžimai
3. Unikalios masažo funkcijos
4. Penki greičiai kiekvienai masažo rūšiai
5. 26 oro pagalvės
6. Oro pagalvių stiprumas reguliuojamas
7. Automatinė kėlimo funkcija, galima reguliuoti individualiai
8. Keturių ratų masažo pavara nugarai
9. 3D masažinė kėdė
10. Unikalus porankis
11. Masažų manipuliavimas
12. Masažas oro pagalvėmis
13. Masažo rūšys - minkymo masažas, kalimo masažas, daužymo masažas, minkymo masažas ir sinchronizavimo glostydama masažas, tempimo masažas
14. Viršutiniai kūno daliai yra automatinė skaitytuvo funkcija, automatiškai aptinka pečių ir viršutinės kūno dalies masažo taškus
15. masažo greičio ir masažo manipuliavimas
16. Rankinio masažo nustatymas
17. Oro pagalvės stiprumas reguliuojamas
18. Automatinė kėlimo funkcija, galima reguliuoti individualiai

Svoris: 98kg
Dėžutės dydis: 130x83x78cm

Galimos kelių odos spalvų modifikacijos, pagal Jūsų poreikį.

Kontaktai

Vardas
medisa.lt
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas