Power bank (išorinė baterija) 10400mah

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Power bank (išorinė baterija) 10400mah

30 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 5937958
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 24

Skelbimo aprašas

- Power Bank (išorinė baterija) - sparčiai besivystančiame technologijų amžiuje po mažu tampa be galo naudingu priedu išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių, MP3 ir MP4 grotuvų, GPS prietaisų, PSP kompiuterių įkrovimui.

- Būdami iškiloje, kelionėje, automobilyje, užmiestyje, naktiniame klube ar prie pat jūros krantos nerandate vietos, kur galėtumėte pasikrauti telefoną ar planšetę? Su šia aukštos kokybės išorine baterija savo įrenginį galėsite pasikrauti bet kurioje vietoje. Kodėl verta įsigyti šią išorinę bateriją?

- Visų pirmą, dėmesį atkreipia patrauklus dizainas (suteikiama galimybė rinktis sidabrinės, mėlynos, raudonos, aukso spalvos modelius)

- Antra, vienas iš šios išorinės baterijos modelių (10,000mAh) be galo portatyvus (angliškai - portable): telpa į kišenę ir yra labai patogus gabenimui. Tai viena iš nedaugelio išorinių baterijų pasaulyje, kuriai, nepaisant jos didelės talpos, būdingi ypatingi parametrai (91x60x22mm arba 90x77x21mm)


- Tračia, didelė talpa (10,000mAh arba 10,400mAh). Su tokios talpos išorine baterija savo išmanųjį telefoną galėsite pasikrauti nuo 2 iki 4 kartų prikausomai nuo įrenginio baterijos duomenų. Iphone 6 telefoną galėsite įkrauti 3.5 karto, Samsung S6 2.5 karto.


- Sąlyginai didelis kokybės ir kainos santykis. 10,000mAh ir didesnės talpos išorinės baterijos kainuoja brangiai, yra didelės ir dažnai nekokybiškos. Blogai optimizuotos išorinės baterijos netenka apie 35-55% savo talpos. Dėl šios priežasties, tokių baterijų pakanka 1-1,5 įkrovimams, pačių išorinių baterijų krovimas yra ilgas ir reikalaua daugiau elektros sąnaudų.


Technologijų portalo pcadvisor.co.uk nuomone:

"Xiaomis 10,000mAh Power Bank is one of the best weve seen, and not just in a long time - ever. Oozing style with an elegant and highly portable aluminium-alloy design, the Xiaomi packs useful capacity and still represents extraordinary value. Find out more in our Xiaomi power bank review."

Išsami šios išorinės baterijos apžiūra: http://www.pcadvisor.co.uk/review/batteries/xiaomi-10000mah-power-bank-review-3619461/

Į komplektą įeina:
- Išorinė baterija
- Micro USB laidas

Papildomos pastabos:
- Taikau pinigų gražinimo garantiją už gamyklinį broką.
- Proto ribose kaina derinama. Perkant daugiau vienetų, didelės nuolaidos.

Kreipkitės elektroniniu paštu arba telefonu.
+37067206102 / sunpaulius@inbox.lt

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.