POLAR LOOP 2 apyrankė

POLAR LOOP 2 apyrankė

124,9 €
ID: 6118724
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 28
POLAR LOOP 2 apyrankė

Skelbimo aprašas

POLAR LOOP 2
Fiksuoja žingsnius, atstumą, kalorijas, ir primena kada laikas pajudėti
Aktyvumo gidas - rodo, kiek laiko turite praleisti aktyviai
Aktyvumo nauda - tekstinis paaiškinimas apie aktyvumo poveikį organizmui ir jo naudą kasdien, kas savaitę ir per mėnesį (Polar Flow programėlėje arba puslapyje)
Aktyvumo tikslas - kasdienis aktyvaus laiko tikslas
Seka miego kokybę
Atsparus vandeniui iki 20 metrų
Telefono pranešimų pateikimas ekrane*
Suderinamas su širdies ritmo davikliu (įsigyjamas atskirai)**
Aktyvumo dienoraštis kompiuteryje ir telefone*

24/7

Polar Loop 2 fiksuos Jūsų aktyvumą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, skaičiuodamas nueitus žingnsius ir sudegintas kalorijas. Jums miegant Polar Loop 2 automatiškai persijungs į miego režimo fiksavimą ir įrašys Jūsų veiksmus poilsio metu. Polar Flow aplikacijoje telefonams arba kompiuteryje Jūs galėsite matyti ne tik aktyvaus veiksmo valandas, bet ir gauti informacijos apie miego kokybę. Polar Loop 2 galėsite nenusiimti ir eidami maudytis dėka jo atsparumo vandeniui iki 20m gylio.
PRIMINS KADA METAS JUDĖTI
Moksliniai tyrimų dėka nustatyta, kad ilgas buvimas ramybės būsenoje, pavyzdžiui sėdėjimas prie stalo, sulėtina medžiagų apykaitą ir riebalų deginimo galimybes. Jeigu sėdėsite ilgiau nei 55min, Polar Loop 2 vibruodamas primins pajudėti.
TELEFONO PRANEŠIMAI*
Polar Loop 2 švelniai vibruodamas perspės apie gautus telefono pranešimus ir skambučius. Šie pranešimai bus pateikti ekrane kurį braukdami perskaitysite gautą informaciją.
AKTYVUMO INFORMACIJA KOMPIUTERYJE IR TELEFONE**
Savo aktyvumo peržiūrai naudokite Polar Flow kompiuteryje ar mobiliajame telefone. Čia galėsite įkelti ir peržiūrėti aktyvumo duomenis ,turėti dienoraštį. Jūsų aktyvumas suskirstomas pagal intensyvumą į penkias kategorijas. Patogiai analizei pateikiami įvairūs grafikai puikiai perteikiantys Jūsų progresą. Lyginti nueitų žingsnių kiekį ar sudegintų kalorijų kiekį tarp dienų, savaičių ar mėnesių. Taip pat galėsite dalintis ir varžytis savo pasiekimais su draugais.
KOMPLEKTACIJA:
Polar Loop 2 aktyvumo asistentas, specialus USB laidas krovimui ir duomenų perkėlimui į kompiuterį, apyrankės trumpinimo įrankis.
*telefonams reikalinga Polar Flow aplikacija tinka iPhone 4s ir naujesni modeliai; Android 5.0 ir naujesnės OS versijos
**suderinimas su Polar H7 širdies ritmo davikliu - įsigyjamas atskirai

www.sportturas.lt
Skambinkite: +370 682 04439
Rašykite: [email protected]
Kreipkitės, mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!
https://www.facebook.com/Sportturas/

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai