, Plotas 126.0 a.

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

, Plotas 126.0 a.

79 000 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6890045
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 2

Apie

Plotas (a.)
126.00

Skelbimo aprašas

Jeigu dar nesate gamtos mylėtojai, tai tikrai jais tapsite įsigiję žemės lopynėlį Sirvėtos regioniniame parke.
 
Vaizdingoje, miškų ir ežerų apsuptoje Teberiškėje, Švenčionių raj., parduodamas 1,26 ha žemės sklypas, idealiai tinkantis sodybos įkūrimui. Sklype didžiulis tvenkinys, kiek toliau tokie ežerai kaip Šiaurys, Vystutis, Samanis, Sirvėtas, Egležeris, Adamavo ežeriukai, Krašuonos ežeriukas ir daugelis kitų.
 
Privažiavimas asfaltu, tik ~1 km žvyrkeliu iki parduodamo sklypo.
 
Sklypas susideda:
-        1,16 ha žemės sklypo, paskirtis “kita”, naudojimo būdas – “gyvenamosios teritorijos”, naudojimo pobūdis “mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos”; šiame sklype įregistruoti šie pastatai – rąstinis gyvenamasis namas (1960 m), du tvartai, kiemo rūsiai, pirtis, lauko virtuvė; visi šie pastatai griautini;
-        1,10 ha žemės sklypo, paskirtis “žemės ūkio”;
 
Jeigu turėti sodybą, tai tik čia, nes Sirvėtos regioninis parkas išsiskiria raiškiai kalvotu Švenčionių aukštumos reljefu, kuriame ne tik išsibarstę kaimai, pavienės sodybos, bet ir piliakalniai, unikalūs medžiai senoliai ir nenuilstantys šaltiniai. Kone kiekviena vietovė čia yra apipinta legendomis ir padavimais... 
 
Šiaurinėje Sirvėtos regioninio parko dalyje yra aukščiausias Švenčionių aukštumos taškas – Nevaišių kalva (289 m). Sirvėtos regioninio parko gamtos objektai – ilgaamžiai, savo forma unikalūs Adamavo ir Stanislavavo ąžuolai, Liepų pavėsinė, Lino verdenės šaltinis. Įvairi ir turtinga retomis augalų ir gyvūnų rūšimis regioninio parko gyvoji gamta. 
 
Ši nepaprastai graži gamta buvo pakerėjusi ir Lietuvos Prezidentą A. M. Brazauską, kuris ne tik įkūrė šiose apylinkėse savo sodybą, bet ir su savo šeima, draugais ir bičiuliais padedami miškininkų, pasodino tūkstančio ąžuoliukų giraitę.
 
Atstumai iki kitų kaimų/miestų:
–       Stanislavavas, už 2 km; būtent šiame kaime Prezidentas A. M. Brazauskas yra
–       Švenčionys, už 11 km;
–       Zadvarninkai, už 14 km;
–       Nemenčinė, už 73 km;
–       Iki Vilniaus m – 96 km;
 
 
 
 
 

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.