Plaukų šalinimo lazeris

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Plaukų šalinimo lazeris

677,71 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 4953389

Skelbimo aprašas

www.medisa.lt

Aprašymas:

Plaukų šalinimas šviesa grindžiamas selektyviosios fototermolizės teorija, kai optinė energija naudojama plauko augimui sustabdyti. Norint pasiekti tokį šilumos efektą plauko stiebas turi selektyviai pasisavinti šviesos energiją ir paversti ją šiluma. Šis selektyvumas pasiekiamas, kai į audinį patenkančią optinę energiją daugiausia pasisavina plauko stiebo pigmentas, o oda ir aplinkiniai audiniai lieka nesušildyti. Melaninas – tai plauko stiebo pigmentas, atsakingas už šviesos pasisavinimą. Patekus į pigmentą, šviesa virsta šiluma, kuri sunaikina plauko svogūnėlį, todėl plaukeliai daugiau nebeatauga. Kuo daugiau plaukuose melanino (t.y. kuo tamsesni plaukai), tuo daugiau šviesos gali būti pasisavinama ir tuo veiksmingesnis yra šviesos poveikis šalinant plaukus.

Saugumas:

Mažesnis galingumas

Fotoepiliacijos aparatai leidžia ilgam pašalinti plaukus, suvartojant tik dalį energijos, kurią suvartoja kiti profesionalūs plaukų šalinimo prietaisai. Dėl naudojamo nedidelio energijos kiekio sumažėja sužalojimų ar komplikacijų pavojus ir užtikrinamas visiškas jūsų saugumas.

Akių apsauga

Buitiniai aparatai turi akių apsaugos funkciją. Jie sukurti taip, kad jei ragelis nukreiptas į atvirą erdvę, šviesos impulsas neskleidžiamas. Saugumo jungiklis pradeda veikti tik tuomet, kai ragelio antgalis yra prispaudžiamas prie odos ir visiškai su ja susiliečia.

Odos apsauga

Optinis lęšis, per kurį skleidžiami šviesos impulsai, yra įtaisytas lemputės lizde prie ragelio antgalio. Taip gamintojai apsaugo jūsų odą nuo tiesioginio kontakto su optiniu lęšiu.SVARBI INFORMACIJA:

Fotoepiliacijos prietaisas naikina tik tamsius plaukelius ir yra neveiksmingas natūraliai baltiems, žiliems, šviesiems ir raudoniems kūno plaukams.

Nenaudokite fotoepiliatoriaus ant įdegusios odos!

Įdegusioje odoje yra daug pigmento melanino. Tai taikytina visiems odos tipams ir visiems gymiams, įskaitant odą, kuri nėra linkusi greitai įdegti. Naudojant fotoepiliatorių po saulės įdegio, soliariumo ar naudojant savaiminio įdegio kremus galimas šalutinis poveikis - nudegimai, pūslės ar odos spalvos pokyčiai. Fotoepiliacija ant įdegusios odos gali sukelti rimtų nudegimų ar odos pažeidimų! 4 savaites iki fotoepiliatoriaus naudojimo venkite degintis saulėje!

Nenaudokite fotoepiliatoriaus, jei jūsų oda natūraliai tamsi!

Nenaudokite prietaiso šiose vietose: ant tatuiruočių, permanentinio makiažo, spuogelių, odos ataugų (karpų), ant juodų odos taškelių augantiems plaukeliams, odos ligų paveiktose vietose, ant apgamų, nudegimų, sergant egzema.

Vieno seanso metu pakartotinai nešalinkite plaukelių toje pat vietoje.

Nenaudokite arti degiųjų medžiagų.

Atspindžio pavojus: prieš naudodami prietaisą, nusiimkite visus juvelyrinius dirbinius, esančius šalia tų vietų, kurias ketinate paveikti.

Saugokite produktą nuo vaikų ir gyvūnų. Kai produktas nenaudojamas, laikykite jį saugioje vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Netinkamas prietaiso naudojimas gali turėti žalingų padarinių.

Būtinai paisykite saugumo instrukcijų ir neardykite prietaiso.

Svarbu! nemėginkite atidaryti ar taisyti savo fotoepiliacijos prietaiso. Fotoepiliacijos prietaisą gali remontuoti tik įgalioti remonto centrai.

Gamintojo garantija 12 mėn.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai