PJUVENU BRIKETAI, FASUOTA AKMENS ANGLIS

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

PJUVENU BRIKETAI, FASUOTA AKMENS ANGLIS

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 2057730

Skelbimo aprašas

KIETAS KURAS, PASTOVIAI TIEKIAME KIETĄ KURĄ - pjuvenų briketus, fasuotą akmens anglį po 25kg - www.Kietas-Kuras.com Vilniuje ir Klaipėdoje.

Akmens anglis granuliniams katilams CARBOTEK D fasuota (1pok/25kg) - kaina nuo 4,25Eu/vnt (nuo 170Eu/tona) su PVM perkant pilnomis paletėmis.

Akmens anglis VULKAN PREMIUM fasuota (1pok/25kg) - KAINA nuo 3,60Eu/vnt (nuo 144Eu/tona) su PVM perkant pilnomis paletėmis.

Tai DOM markės plauta akmens anglis yra populiariausia anglies rūšis Lietuvoje dėl mažo sieros kiekio ir aukšto kaloringumo. Tai viena švariausių akmens anglies rūšių, daugiausiai yra naudojama buitinėse krosnyse namų, kotedžų...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ąžuolo-beržo lapuočių medienos LIETUVIŠKI PJUVENŲ BRIKETAI - tai viena iš biokuro rūšių. RUF tipo plytos formos briketai yra sparčiausiai populiarėjanti ekologiško ir švaraus kuro rūšis. Šie briketai kaitringiausi, gaminami be jokių priemaišų, mažai peleningi ir didesni (po 12kg) nei įprastiniai...

PREKYBA KLAIPĖDOJE - skambinti tel 8 659 00800 ir PREKYBA VILNIUJE - skambinti tel 8 650 11211
----------------------------------------------------------------------------

Užsakymai mažmeniniais kiekiais (nuo 1 iki 10 tonų) laukiami iš Klaipėdos ir Vilniaus regionų (didesni kiekiai (iki 24 tonų) pristatomi visoje Lietuvoje)

Esant pastoviam verslo poreikių vartojimui (katilinės, pirtys, šiltnamiai, autoservisai ir t.t.) galimi atskiri individualūs susitarimai.

Susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime savo geriausią pasiūlymą...

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.