Pirtis su sale ant ežero kranto Trakų raj.

Pirtis su sale ant ežero kranto Trakų raj.

60 €
ID: 5543201
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 524
Pirtis su sale ant ežero kranto Trakų raj.
Daugiau
Daugiau nuotraukų (10)

Apie

Savivaldybė
Trakų r. sav.
Gyvenvietė
Statkonių k.
Plotas (kv.m.)
300.00
Kambarių sk.
6
Patalpų paskirtis
Maitinimo

Skelbimo aprašas

Pirtis ant ežero kranto Trakų raj. 38 km nuo Vilniaus www.jaukipirtis.lt. Išpuoselėta aplinka, jauki pokylių salė, miegamieji kambariai, talpinantys iki 50 žmonių ir puikus aptarnavimas, visa tai, ko reikia Jūsų kokybiškam poilsiui ar linksmam pobūviui.
Geras privažiavimas-asfaltuotas kelias iki pat sodybos.
Sutikite gražiausias savo šventes ne tik gerame draugų rate, bet ir jaukioje, malonioje aplinkoje.Palikite visus rūpeščius mums, kad Jūsų šventė būtu nepakartojama. Sodyboje yra dvi salės, pritaikytos švęsti įvairias šventes ir talpinančios po 25 ir 40 žmonių, 50 vietų lauko pobūvių salė pavėsinėje, net 50 žmonių talpinantys miegamieji kambariai, 30 vietų pirtis.
Kviečiame praleisti savo laisvalaikį, atsipalaiduoti ir pamirši visus rūpesčius mūsų sodyboje.Namelio nuoma su pokylių sale (4 kambariai), 30 vietų pirtis. Jūsų patogumui ir šventės jaukumui įrengta virtuvė, židinys lauke,2 pavėsines, medinės sūpynės su laipyne. Taip pat nuomojame valtis, žvejybinius reikmenis.
Poilsio ir švenčių dienomis namelio nuoma parai nuo 120 EUR. Šiokiadieniais – 60 EUR (. Jei svečių skaičius viršija 20 žmonių už kiekvieną papildomą poilsiautoją – 6 EUR .
Laukiama Jūsų!

Rezervacija tel.861643182

Kontaktai

Vardas
Jauki pirtis
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai