Pirtis, miegamosios vietos, pokylių salė. Trečia vieta

Pirtis, miegamosios vietos, pokylių salė. Trečia vieta

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5806761
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 112
Pirtis, miegamosios vietos, pokylių salė. Trečia vieta
Daugiau nuotraukų (6)

Skelbimo aprašas

Gražioje Kurtuvėnų regioninio parko teritorijoje yra puiki vieta poilsiui, pramogoms, banketų organizavimui, ramaus savaitgalio praleidimui su vaikais. Čia Jūs galite švęsti vestuves, mergvakarius, bernvakarius, galite organizuoti jubiliejus. Taip pat ramiai praleisti laiką stovyklaudami. Mes stengsimės pasiekti, kad mūsų sukurta poilsio vieta taptu Jums trečia vieta po namų ir darbo. Mes tikimės, kad būsime Jums „Trečia vieta“.

Tai sodyba šeimai, pobūvių salė, miegamos vietos, pirtis bei daugybė pramogų vienoje vietoje. Yra lauko terasa, kur galima ilsėtis žiūrint televizorių, ar klausantis paukštelių čiulbėjimo. Terasoje galima švęsti bet kokį banketą, ten yra scena muzikantams, yra foninis apšvietimas.

Šalia yra puikios dviračių trąsos, o mes galėsim išnuomoti dviračius.

Pušų apsuptyje galite pasimėgauti skaniu maistu, pasisemti teigiamų emocijų. Dviračiais pasivažinėsite dviračių trasomis, o žiemą galėsite slidinėti paruoštomis slidinėjimo trąsomis.

Jūsų vaikučiams - batutas, smėlio dėžė, įvairūs nameliai, žaidimai, grynas oras ir gera nuotaika. Stengiamės sukurti saugią aplinką, kad tėveliai galėtų ilsėtis ir būtų ramūs.

Yra pirtelė su pobuvių sale kurioje sukursime Jums išskirtinę šventę. Jūs galėsite pasinerti į pirties malonumus, užsisakyti pirties procedūras, bei atsigaivinti baseine.

Čia laukiami visi: norintys švęsti, norintys pailsėti ir norintys aktyviai praleisti laiką.

Jūs visada laukiami „Trečioje vietoje“.

Kontaktai

Vardas
Antonas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Šiaulių r.
El. paštas