Pirties nuoma

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Pirties nuoma

60,82 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5393104

Skelbimo aprašas

Mobilios pirties nuoma, pardavimas
Pirties nuoma Mobilios pirties nuoma
*Mobilios pirties nuoma.
*PIRTIS -visada jūsų ir su jumis: prie ežero, upės, tvenkino, miške, sode, privačioje valdoje.
*Lauke gali būti ir - 20°C šalčio, bet pirtelėje galėsite mėgautis +90°C šiluma.
*Komplekto svoris su krosnele 17kg.
*Vienas žmogus lengvai surenka per 15 minučių.
* Palapinė pagaminta iš 100% lavsano.
* Vandens nepraleidžiantis stogas su specialiais priešgaisriniais elementais.
* Unikalus patentuotas palapinės durų uždarymas.
* Nerūdijančio plieno krosnelė kurenama malkomis, su centriniu kibirkščių neutralizatoriumi.
* Vienam pirties užkurimui užtenka 2 glėbių sausų malkų arba 1 maišiuko anglies.
* Natūrali ventiliacija ir stiprus krosnelės darbas sudaro malonią aplinką smagioms pirties procedūroms.
* Tai patentuota ir saugu. Su šia pirtimi jūsų poilsis gamtoje galimas ištisus metus.
*Galima pirties demonstracija.

Mobiba atstovas Lietuvoje
Internetinė svetainė: www.mobiba.lt
Adresas: Kaunas, Savanorių pr. 271
Pirties kaina nuo 680Eur
Paros kaina nuo pirmadienio iki ketvirtadieno - 40Eur
Paros kaina nuo penktadienio iki sekmadienio ir švenčių dienomis - 60Eur
Kaina savaitgaliui (penktadienis, šeštadienis, sekmadienis) - 70Eur

* Nuomuojantis reikia palikti užstatą.


.
1.Mes gyvename ne pačioje šilčiausioje žemyno dalyje tad, klimato nepakeisi. Bet galime sukurti sau ,savo šeimai, draugams komfortabilias sąlygas poilsiui ištisus metus su Mobiba pirtimi. Tai šiluma ir komfortas bet kokiu oru. Dabar nereikia laukti gero oro, o tiesiog mėgautis kiekviena laisva minute gamtoje.

2. Paslaptis ne tame , kad Mobiba pirtis nepraleidžia šilumos ir ne tame ,kad išlaiko šilumą viduje kaip storos sienos. Paslaptis labai galingoje krosnelėje, kuri bet kokį šilumos netekimą kompensuoja su kaupu, kad ir šaltą žiemą. Todėl yra palaikoma pastovi šiluma.

3.Mūsų krosnelės tai ne paprasta metalo dėžė su degančia viduje ugnimi. Tai kruopščiai sudėliota konstrukcija iš nerūdijnčio plieno ,kurios viduje įrengtas centrinis kibirkščių neutralizatorius. Krosnelė ne paprtastai degina malkas, bet išspaudžia iš jų maksimalią šilumą, tai matosi iš dūmų išeinančių per kaminą. Todėl pirčiai nereikia daug malkų. Vienai iškylai užtenka 3-4 glėbių sausų malkų arba 2 maišiukų anglies kurių galima nusipirkti bet kuriame prekybos centre ar degalinėje.

4. Durys,kurios įrengtos pirtyje tai patentuotas Mobiba išradimas, jos efektyviai išlaiko šilumą užsidarydamos automatiškai.

5. Mobiba pirtis parduodama Kanadoje, Vokietijoje ir daugelyje kitų šalių, bet labiausiai didžiuojamasi kad ją pripažino ir perka Suomijoje, kuri diktuoja saunos madas pasaulyje ir statistiškai du suomiai turi vieną nuosavą stacionarią pirtį. Tai tampa populiaru nes gali keliauti pačiomis gražiausiomis vietovėmis ir turėti savo nuosavą pirtį bet kurioje patikusioje vietovėje, bet kuriuo metų laiku.

7.Mobiba projektuoja ir gamina ne tik mobilias pirtis, bet ir didelias gyvenamas, šildomas palapines armijai, archeologams, gelbėtojams,statybininkams, žvejams, medžiotojams ir visiems kam reikalinga šiluma bet kokiomis sąlygomis. Juk nuo alkio per vieną naktį žmogus nemiršta o nuo šalčio įmanoma.

8.Mobiba pirtį vienas žmogus be jokios pagalbos, neskubėdamas surenka per 15min.

9. Gal atrodytų ,kad stacionari pirtis- tai tikra pirtis, o mobili pirtis tai kažkas netikro. Kokia būna žmonių reakcija kai tai išbando ir supranta kad tai netgi ir geriau? Nežiūrint į mobilios pirties paprastumą , joje geriau jaučiasi ir tie žmonės kurie gal ir nelabai mėgsta pirtis, jaučia silpnumą, rodos nepakelia didelio karščio,dūsta, sukasi galva. O Mobiba pirtyje jie netikėtai jaučiasi puikiai. Paslaptis paprasta, tiesiog pirtyje didesnė deguonies koncentracija. Natūrali ventiliacija ir stiprus krosnelės darbas sudaro malonią aplinką smagioms pirties procedūroms.

10. Dėl savo savybių išlaikyti aukštą temperatūrą ir didelį deguonies kiekį pirtis labai veiksminga norintiems mažinti savo kūno svorį ir įpatingai organizmo imuniteto stiprinimui.

Daugiau informacijos apie Mobiba gaminius - http://www.mobiba.ru/ arba www.mobiba.lt
Pirties nuoma Mobilios pirties nuoma. Vietos prie Dubysos upės (privati valda su pakrante) simbolinė nuoma.
*Mobilios pirties nuoma. Nuo 120Lt

Raktiniai žodžiai: mini pirtis, pirtis palapinė, sulankstoma pirtis, mobili pirtis, palapinė pirtis, pirtis Kaune, sudedama pirtis, sulankstoma pirtis, pirties nuoma, pirtis bagažinėje, mobilios pirtys, mobiliausia, mobiliausios, pirtys mobilios, indėniška pirtis, pirtis telpanti bagažinėje, Mobiba atstovas Lietuvoje.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai