PIGIAI Nauji Electrolux dulkių siurbliai ZB3013

PIGIAI Nauji Electrolux dulkių siurbliai ZB3013

Sutartinė
ID: 5652185
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 691
PIGIAI Nauji Electrolux dulkių siurbliai ZB3013

Skelbimo aprašas

Pigiai parduodu naujus Electrolux nešiojamus dulkių siurblius ZB3013 , ZB-3013 , ZB 3013

Garantija 2 metai.
Taip pat prekiaujame visa kita nauja buitine technika,
Rašykite ega1213@gmail.com, arba skambinkite 868629693

Akumuliatoriaus tipas: Li-Ion
Darbo laikas: 35 min.

Vertikalus dulkių siurblys
Dulkių siurblys „Electrolux ZB-3013“ yra kitoks nei mums įprasti „klasikiniai“ dulkių siurbliai – prie vertikalios konstrukcijos korpuso pritvirtinta rankena. „Electrolux ZB-3013“ dulkių siurblys pasižymi gražiu dizainu, nedideliu svoriu bei kompaktiška konstrukcija, todėl neužims daug vietos Jūsų spintoje. Dar vienas šio prietaiso privalumas – jo universalumas. Vertikalų dulkių siurblį sudaro dvi dalys: rankena su šepečiu bei mažas įstatomas dulkių siurblys. Dideliu vertikaliu dulkių siurbliu patogu siurbti grindis, o mažąjį galite išsitraukti, kai norite išvalyti automobilio saloną ar sunkiai pasiekiamas vietas namuose.

Sausas valymas
Dulkių siurblys „Electrolux ZB-3013“ valo namus sausuoju būdu – išsiurbsite dulkes ir pašalinsite nemalonius kvapus. Jūsų namuose visada bus nepriekaištinga švara, o dulkių debesys nesukels galvos skausmo, kitų negalavimų ir nesumažins darbingumo.

Dulkių siurblys su konteineriu
Dulkių siurblys „Electrolux ZB-3013“ dulkes surenka į konteinerį – į plastikinę talpą, kuri yra jo korpuse. Kol tvarkotės, dulkės ir šiukšlės susiurbiamos į konteinerį, paskui jį reikia išimti, dulkes ir šiukšles tiesiog išpilti, o talpą – išplauti. Jums nebereikės nuolat eiti į parduotuvę ir pirkti vienkartinių dulkių siurblio maišelių.

Veikia su akumuliatoriumi
Dulkių siurblys „Electrolux ZB-3013“ turi integruotą ličio jonų (LiIon) akumuliatorių, todėl gali 35 min. veikti neprijungtas prie elektros tinklo. Jūs galėsite naudoti dulkių siurblį bet kur namuose, automobilio salone. Kol tvarkysitės, Jums nesimaišys dulkių siurblio laidas.

Įkrovimo lygio indikatorius
Dulkių siurblio „Electrolux ZB-3013“ įkrovimo lygio indikatorius įspės, kada akumuliatorius išsikrauna ir kada jį reikia įkrauti.

Antgalis minkštiems baldams
Su dulkių siurblio „Electrolux ZB-3013“ antgaliu minkštiems baldams kruopščiai išvalysite sofą, fotelį ar kitus baldus. Jums tikriausiai ne kartą buvo sunku išvalyti vaikų ar augintinių paliktą smėlį, maisto trupinius ar tiesiog dulkes nuo minkštų baldų. Šis antgalis ne tik padės švariai išvalyti baldus, tačiau ir tausos juos.

Antgalis plyšiams
Dulkių siurblio „Electrolux ZB-3013“ antgalis plyšiams nepaliks neišvalyto nė vieno namų kampelio net sunkiai pasiekiamose vietose. Šis antgalis kruopščiai išvalys plyšius, kampus, grindjuostes, tarpus tarp sienos ir baldų bei kitas siauras vietas.

„Turbo“ antgalis
Dulkių siurblio „Electrolux ZB-3013“ „Turbo“ antgalis padės efektyviau išvalyti namus. Šis antgalis turi besisukantį šepetėlį, kuris juda dėl susidariusios oro srovės. „Turbo“ antgalis idealiai tinka valyti plaukus ir gyvūnų kailį iš kilimų. „Turbo“ antgalis bus puikus pagalbininkas šuns ar katės šeimininkui, taip pat palengvins namų ruošą.

Kontaktai

Vardas
Egidijus
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas