Piešimo ir tapybos pagrindų mokymas 10–12, 13– 17 m. moksleiviams VILNIUJE

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Piešimo ir tapybos pagrindų mokymas 10–12, 13– 17 m. moksleiviams VILNIUJE

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6151348

Skelbimo aprašas

kviečiame mokytis piešimo, tapybos.
Mūsų dailės pamokos moksleiviams: mokome dailės, tapybos, akademinio piešimo ne tik vyresnius moksleivius, bet ir suaugusius. Dirba dailininkai mokytojai Dovydas, Paulius, Žimantė Darja, Staselė, Eglė ir kiti dailininkai.
Mokytis tapyti tikrai malonus užsiėmimas moksleiviams. Jūsų laukia tapymas prie molberto, vadovaujant profesionaliems dailininkams, kurie paaiškins kompozicijos galimybes, kaip maišomos spalvos. Dar supažindinama su tapybos būdais ir technikomis, naudojamomis priemonėmis, komponavimo būdais ir pan. Vėliau spalvų ir kompozicijos žinojimas.
Prieš pradedant tapyti verta pasimokyti akademinio piešimo pagrindų. Piešiant gipsines figūras mokome akademinio piešimo taisyklių ir paslapčių. To tarp tapybos pamokų mokų Jus mūsų dailininkės.
Tapybos ir kompozicijos užsiėmimuose profesionalūs dailininkai padeda kiekvienam iš Jūsų atskleisti savyje slypinčius talentus ir sugebėjimus, kuriant nepakartojamus ir širdžiai bei akiai mielus darbus įgysite naudingų žinių bei neįkainojamos patirties. Pavasarį ir vasarą vyksta plenerai gamtoje. vasarą rengiame išvažiuojamąją stovyklą - plenerą moksleiviams prie Alaušo ežero Utenos rajone. Moksleiviai turi galimybę išmokti net aptraukti drobę, ją nugruntuoti ir tapyti gamtoje. Tai visiems dalyviams labai patiko. stovyklos -plenerai vyko jau du metus.
Pertraukėlės metų geriame arbatą ir dailininkas mokytojas pasakoja apie savo, kolegų kūrybą, kas naujo ir įdomaus šiuolaikinėje Lietuvos ir pasaulio tapyboje.
Keletą kartų per metus vyktame į galerijas pažiūrėti tapybos, ar šiuolaikinio meno parodų. Aptariame jas.
Galimybė pasirinkti kitą grupę, kitą mokytoją studijų metu, jei keičiasi Jūsų tvarkaraštis mokykloje, ar lankant kitus būrelius.
8 614 52659, 8 687 84853 (Žimantė)
linksmosspalvos@gmail.com,
www.linksmosspalvos.lt

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.