Piešimas ir tapyba suaugusiems ir vyresnio amžiaus moksleiviams

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Piešimas ir tapyba suaugusiems ir vyresnio amžiaus moksleiviams

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6147242

Skelbimo aprašas

Mūsų adresas: Laisvės pr. 123 (PAŠILAIČIAI), Vilnius,
MENŲ STUDIJOS "LINKSMOS SPALVOS" patalpose veikia keletas studijų , kuriose mokome dailės, tapybos, akademinio piešimo vyresnius moksleivius ir suaugusius- mokytojai Dovydas , Staselė, Žimantė, Gabija, Ieva, Eglė.
Tapyba – viena iš įdomiausių žmogaus veiklos sričių. Dar prieš išrandant fotoaparatą, tapytojai užfiksavo savo paveiksluose tų laikų stilių ir drabužius, įvairių vietovių landšaftą ir architektūrą. Tapybos pamokose atskleidžiamos spalvų maišymo paslaptys, supažindinama su tapybos būdais ir technikomis, naudojamomis priemonėmis, komponavimo būdais ir pan. Vėliau spalvų ir kompozicijos žinojimas Jums

Prieš pradedant tapyti verta pasimokyti akademinio piešimo pagrindų. Piešiant gipsines figūras mokome akademinio piešimo taisyklių ir paslapčių.

Tapybos ir kompozicijos užsiėmimuose profesionalūs dailininkai padeda kiekvienam iš Jūsų atskleisti savyje slypinčius talentus ir sugebėjimus, kuriant nepakartojamus ir širdžiai bei akiai mielus darbus įgysite naudingų žinių bei neįkainojamos patirties. Pavasarį ir vasarą planuojami plenerai gamtoje.

Dailės užsiėmimai vyksta ir Ateities g.10 A-03 (Jeruzalės/ Baltupių mikrorajonai, Vilniuje)-tvarkaraštis mūsų puslapyje www.linksmosspalvos.lt
Registruotis, ar klausti:
8 614 52659, 8 687 84853 (Žimantė)
linksmosspalvos@gmail.com,

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.