Patrick Swayze . Lisa Niemi ,The Time of My Life

Patrick Swayze . Lisa Niemi ,The Time of My Life

0,99 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6013690
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 13
Patrick Swayze . Lisa Niemi ,The Time of My Life

Skelbimo aprašas

The Time of My Life
by Patrick Swayze (Author), Lisa Niemi (Author)
In a career spanning more than thirty years, Patrick Swayze has made a name for himself on the stage, the screen, and television. Known for his versatility, passion and fearlessness, he's become one of our most beloved actors.
But in February 2008, Patrick announced he had been diagnosed with stage IV pancreatic cancer. Always a fighter, he refused to let the disease bring him to his knees, and his bravery has inspired both his legion of fans and cancer patients everywhere. Yet this memoir, written with wisdom and heart, recounts much more than his bout with cancer. In vivid detail, Patrick describes his Texas upbringing, his personal struggles, his rise to fame with North and South, his commercial breakthroughs in Dirty Dancing and Ghost, and the soul mate who's stood by his side through it all: his wife, writer and director Lisa Niemi.

A behind-the-scenes look at a Hollywood life and a remarkable love, this memoir is both entertainment and inspiration. Patrick and Lisa's marriage is a journey of two lives intertwined and lived as one--throughout their years in Hollywood and at home on their working ranch outside Los Angeles, and culminating in the hope and wisdom they've imparted to all who know them. This book will open the door for families, individuals, and husbands and wives to grow, bond and discover entirely new levels of love and sharing, proving that life shouldn't be lived as a series of endings, but rather as the beginning of greater strength and love.


4.7 out of 5 stars 165 customer reviews2009 rugsėjo kino žvaigždė Patrickas Swayze neteko ilgai ir narsiai kovojo kovą su kasos vėžiu. Jo buvo gyvenimas gausiai lėmė ir tai atsiminimai, baigė vos kelioms savaitėms iki jo mirties, yra testamentas į stiprumo ir aistros šio nuostabaus žmogaus. Tai buvo 2008 sausį, kai Patrickas Swayze buvo suteiktas blogiausią naujieną savo gyvenime. Ką jis tikėjosi buvo tik pilvo skausmas iš tikrųjų buvo ketvirtąjį etapą kasos vėžiu. Ši knyga yra ne tik iš Patriko kovą su vėžiu istorija, tai puikia gyvenimo ir karjeros istorija. Skirtas kaip mažo biudžeto, tiesus iki vaizdajuosčių gamyba, purvinas Dancingbecame kultas nukentėjo ir išlieka viena iš labiausiai ilgalaikis filmų 80s. Vaiduoklis suklijuoti Patrick kaip labai bankams žvaigždė, o pastaruoju metu Patrickas grįžo į visuomenės mėgstanti ginklais televizoriaus žvėrį. Ši knyga bus kronika Patriko asmeninis gyvenimas, taip pat - įskaitant jo gydymas nuo alkoholizmo po savo tėvo ir staiga sesers mirties mirties. Kas liko iš Patriko gyvenime nuolat buvo jo santuokos ir Patrick Lizos meilės istorija yra įkvepianti, sąžiningas, nuoširdus ir pranoksta tipiškas sławna santuoką. Lisa ir Patrickas parodė pasauliui, kad vėžys yra ne tik diagnozė skiriamas vienam asmeniui, tačiau liga, kuri gali atnešti namų kartu arba traukti šeimą išskiria. Drąsus, sąžiningas ir įkvepiantis, Patrick Swayze atsiminimai yra puikus žmogaus gyvenimo ir karjeros ir jo atsisakymo pasiduoti be kovos istorija.

Kontaktai

Vardas
Stasys
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas