Patalpos Kėdainių r. Pelėdnagiai Melioratorių g.

Patalpos Kėdainių r. Pelėdnagiai Melioratorių g.

4 486 €
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 22
Patalpos Kėdainių r. Pelėdnagiai Melioratorių g.
Daugiau
Daugiau nuotraukų (10)

Apie

Savivaldybė
Kėdainių r. sav.
Gyvenvietė
Pelėdnagių k.
Plotas (kv.m.)
2243.00
Kambarių sk.
4
Patalpų paskirtis
Sandėliavimo

Skelbimo aprašas

Labai geroje strateginėje vietoje prie kelio Jonava-Šeduva išnuomojamos sandėliavimo-gamybinės- administracinės patalpos.

Sandėliavimo-gamybos patalpos:

1505 kv.m., aukštis 10,5 m., 6 įvažiavimai, iš kurių 4 naudojami, viduje yra 2 vnt. kranai-kransijos. Suremontuotas stogas, plastikiniai langai, galingas elektros įvadas.

246 kv.m., kurių aukštis 5,6 m., įrengta duobė auto transporto remontui, viduje yra kranas - kransija. patalpa šildoma dujomis. Pakeliami garažo vartai per visą patalpų aukštį. Suremontuotas ir apšiltintas stogas, sienos, plastikiniai langai. Vanduo, kanalizacija, elektra, dujos.

282 kv.m., kurių aukštis 3,2 m – šios patalpos dar neįrengtos.

Administracinės patalpos:

Pirmas aukštas 80 kv.m. ir antras aukštas 130 kv.m., suremontuotos, su baldais ir buitine technika. Įrengti san. mazgai ir buitinės patalpos abiejuose aukštuose. Visos miesto komunikacijos: elektra, vanduo, nuotekos, dujos, internetas.

Žemės sklypo bendras plotas 1,75 ha, į sklypą 2 įvažiavimai. Tarp pastatų didžiulė išbetonuota aikštelė transporto parkavimui ar sandėliavimui, jos viduryje yra ožinis kranas, kurio pagalba galima iškrauti ar pakrauti stambiagabaritinius krovinius.

Patalpos yra 50 m nuo kelio Jonava-Šeduva, 3 km nuo Kėdainių, Lietuvos centre, patogus susisiekimas į bet kurį Lietuvos kampelį.

Domina ilgalaikė nuoma.

NORITE IŠNUOMOTI AR PARDUOTI NEKILNOJAMĄ TURTĄ, SUSISIEKITE SU MUMIS! ĮVERTINSIME, PATARSIME, PADĖSIME APSISPRĘSTI IR PRIIMTI TEISINGĄ SPRENDIMĄ.
JŪS VISADA LAUKIAMI!

Kontaktai

Vardas
Kęstutis
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas