Pašilaičiai Vilniaus m. sav. 2 kambariai

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Pašilaičiai Vilniaus m. sav. 2 kambariai

59 000 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6929919
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1

Apie

Statybos metai
2018
Aukštų skaičius
6
Plotas (kv.m.)
50
Kambarių skaičius
2
Statybos tipas
Monolitinis

Skelbimo aprašas

PROJEKTO PRIVALUMAI
Pavilnionių 34 – naujos statybos projektas Pašilaičių mikrorajone - strategiškai patogioje vietoje, iš kurios pasiekti norimą tikslą mieste – patogu tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Sklype pastatytas  kokybiškas, praktiškas ir modernus penkių aukštų namas su požeminiu parkingu ir liftu iš jo. 
Butai pastatyti šalia Vilniaus miesto savivaldybės planuojamo įrengti 5,2 ha miesto parko. 
Projektą įgyvendino generalinės rangos ir statybos paslaugas teikianti bendrovė „Conresta”. 
Pardavimų partneris - Luminor Būstas  – nekilnojamojo turto agentūra, priklausanti Luminor banko finansinei grupei.  PROJEKTO APRAŠYMAS
Daugiabutis gyvenamasis namas suprojektuotas atsižvelgiant į šių dienų vartotoją - ergonomiškai, naudojant aukštos kokybės apdailos medžiagas. 
Įvažiavimas į sklypą yra iš Pavilnionių gatvės. Daugiabučio  teritorijoje yra įrengtos penkios antžeminės automobilių parkavimo vietos iš ažūrinių trinkelių. Įrengtas vienpusis pandusas patekimui į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę. 
Namo teritorijoje yra įrengta vaikų žaidimų aikštelė ir poilsio zona.
Pirmame namo aukšte yra įrengtos komercinės patalpos su atskirais įėjimais iš lauko pusės, šalia daugiabučio įsikurs šokių mokykla "Ratuto".
Gyvenamosios patalpos yra antrame - penktame aukštuose. Kiekviename aukšte po 8 butus, iš kurių 2 vieno kambario butai, 5 dviejų kambarių ir 1 trijų kambarių. Viso pastate 32.
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 15.0px Calibri; -webkit-text-stroke: #000000}
p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; font: 15.0px Calibri; -webkit-text-stroke: #000000}
span.s1 {font-kerning: none}
  BUTO CHARAKTERISTIKA Parduodami dvieų kambarių butai antrame, trečiame, ketvirtame ir penktame aukštuose. Kambarių skaičius – 2 Aukštas – 2, 3, 4, 5 Plotas – 49,80 – 51,23 kv. Pasaulio pusės – Rytai, Vakarai
  VIETA, INFRASTRUKTŪRA Pašilaičiai – Vilniaus miesto dalis, esanti į šiaurės vakarus nuo miesto centro.  Projektas Pavilnionių 34 įgyvendinamas strategiškai patrauklioje miesto pusėje. Pašilaičių rajonas ribojasi rytuose su Fabijoniškėmis, pietuose – su Šeškine, pietvakariuose su Justiniškėmis, vakaruose – su Gineitiškėmis ir Zujunais (skiria Vilniaus vakarines aplinkelis).
Yra paštas, Vilniaus rajono centrinė poliklinika, Pašilaičių šeimos medicinos centras, gimnazija, vidurinės, pagrindinės ir pradinės mokyklos, keli vaikų lopšeliai‑darželiai, darželis-mokykla.
Susisiekimas su kitomis Vilniaus miesto dalimis labai geras – kursuoja 3 troleibusai (7, 13, 18), 3 paprasti  (32, 46, 5) bei 1 greitas (5) autobusų maršrutai.
  KONTAKTAI Visą informaciją suteiks: Sertifikuota LNTAA brokerė Olesia Ščerba Konstitucijos pr. 21A, Vilnius, Quadrum + 370 605 75555 olesia.scerba@luminorbustas.lt
Daugiau informacijos: www.pavilnioniu34.lt

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.