parduokmiska.lt

parduokmiska.lt

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6099804
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 5
parduokmiska.lt
Daugiau nuotraukų (4)

Apie

Savivaldybė
Kauno m. sav.
Gyvenvietė
Kauno m.
Mikrorajonas
Naujamiestis
Plotas (a.)
1000.00
Sklypo paskirtis
Kita

Skelbimo aprašas

“Parduok mišką” – unikali platforma, skirta norintiems greitai ir patogiai rasti miško, medienos supirkėją ar norintiems įsivertinti savo turimo miško kainą. Šioje platformoje galima greitai rasti sau tinkamą miškų projektais užsiimančią įmonę, padėsiančią nusipirkti ar parduoti Jūsų turimus miškus.

Su „Parduok mišką“ paslaugų platforma – dar niekada nebuvo taip lengva ir patogu sužinoti savo miško kainą ar rasti savo miškui geriausią pirkėją.

Šio projekto pagrindas – revoliucinis, sukrėsiantis visą miškininkystės sektorių, nes dabar visos įmonės lengvai randamos vienoje vietoje. Įmonių filtravimas pagal veiklos profilį ir regioną dar labiau supaparastins reikiamos paslaugos tiekėjo paiešką. Tačiau, labiausiai šis puslapis bus naudingas miškų prekybos rinkai. Nuo šiol, parduoti ar pirkti mišką, bus ypatingai paprasta. Pardavėjas kelių paspaudimų pagalba sugebės gauti geriausią pasiūlymą už savo nuosavybę, o miškininkystės įmonės galės gauti nekilnojamo turto pirkimų pasiūlymus centralizuotai ir nepraleisti potencialių pirkimų visos Lietuvos mastu.

Šis puslapis bus matomas ir girdimas:

Internete;
Radio reklamoje;
TV reklamoje;
Spaudoje;
Lauko reklamoje (10 kelio reklamos stendų).
Tai puslapis, kuris kuria vertę tiek miškinkystės įmonėms, tiek miškų savininkams.

Kontaktai

Vardas
Lina
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas