Parduodu sklypa.

Parduodu sklypa.

85 000 €
ID: 7832722
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 36
Parduodu sklypa.
Daugiau nuotraukų (7)

Apie

Savivaldybė
Šilutės r. sav.
Gyvenvietė
Bundalų k.
Plotas (a.)
710.00
Sklypo paskirtis
Žemės ūkio

Ypatybės

Vanduo
Kraštinis sklypas
Geodeziniai matavimai
Geras privažiavimas
Be pastatų

Skelbimo aprašas

Šilutės raj., Saugų sen., Bundalų k.Parduodamas sklypas, sklypo plotas 7,1 ha . Susideda iš dviejų sklypų 5,4 ha ir 1,7ha ploto. Didesnioji sklypo dalis 5,4 ha ribojasi su Minijos upe. Pakrantės ilgis 372 metrų. Mažesnioji sklypo dalis 1,7ha ribojasi su Minijos upės senvage. Privažiavimas prie sklypo apsauginiu pylimu. Elektros perdavimo linijos ribojasi su sklypu. Kadastriniai matavimai padaryti 2020m.

Schemą su pažymėta teoriškai galima statybos vieta, įvertinus užliejimą ir žemės sklypams taikomas specialiąsias žemės naudojimo sąlygas (užštrichuota).
atkreipiu dėmesį, kad pagal bendrąjį planą teritorija neurbanizuojama. Tad statyba galima tik pasirengus kaimo plėtros projektą - ūkininko ūkio sodybos vietai parinkti.
Pažymėtina, kad teritorija yra NATURA 2000 teritorijoje. Ūkininko sodybos vietos parinkimo projektas galės būti patvirtintas tik gavus Saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos išvadą, kad projekto įgyvendinimas nesukels reikšmingų neigiamų pasekmių NATURA 2000 teritorijoms, o negavus pritarimo, REIKIA - parengti Poveikio aplinkai vertinimo ataskaitą.

Kontaktai

Vardas
Vidas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai