Parduodu prancūzų Alpių ožiai ir ožkos

Parduodu prancūzų Alpių ožiai ir ožkos

2 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5572371
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 2230
Parduodu prancūzų Alpių ožiai ir ožkos
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

Parduodu grynaveisles alpines ožkas, tinkamas kergimui. Pasirinkimas iš 8. Parduodu 8-9 mėnesių alpinius ožiukus ir 3 metų veislinį ožį. Pasirinkimas iš 5. Galime parinkti negiminingą ožkoms.

P.S. Turiu 1,5 metų dar neturėjusią palikuonių ožką. Gero būdo, prieš mėnesį sukergta su veisliniu prancūzų Alpių ožiu. Ožkkytės bus apelsino spalvos. Keičiu į 2-3 metų ožį, aviną ar avelę.

Perkantiems dovanoju sodinukus : trešnių, vengrinių slyvų, senovinių dvarponių slyvų (vaisiai vištos kiaušinio dydžio), vynuogių. Sodinukams sodinti palankausias metas. Po dviejų metų džiaugsitės skaniomis uogomis, o vynuogių lajos teiks pavėsį. Protingas supras, kad ožiukas atsipirks, gavus tokių gėrybių.
Galiu pasiūlyti šių vaistinių augalų pliancų : antikristo - astmai, kvėpavimo takų ligoms gydyti, išblaivinimui stumbražolės - diedams, turintiems problemų su vyriškomis ligomis kelių rūšių mėtų - spakajonco (nusiraminimo) ir ramaus miego priemonė čiobrelių ir raudonėlių - ne tik vaistas, bet ir prieskoniai, senovės Egipte su jais balzamavo nabažnykus gelsvės - nuostabaus džiovintų grybų kvapo laiškinio česnako - 7-10 kartų naudingesnis už česnakus ir cibulius, žaliuoja ištisus metus, nereiklus dirvai mongoliškos arbatos - paragavę išmesite visas kitas arbatas.
Padalinsiu smetoniško multano (fabako) sėklų. Tinka ne tik rūkymui, bet ir kandims naikinti iš kailių iškamšų, paštanikų su načiosu ir t.t.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai