PARDUODU ARBATOS GRYBA. 13.80 Lt. Tel.: 860101890

PARDUODU ARBATOS GRYBA. 13.80 Lt. Tel.: 860101890

4 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5125922
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1004
PARDUODU ARBATOS GRYBA. 13.80 Lt.   Tel.: 860101890

Skelbimo aprašas

ARBATINIS GRYBAS .

TRUMPAS PAAIŠKINIMAS KAIP RAUGINTI ARBATINI GRYBĄ:
Grybas auginamas juodoje (arba žalioje) arbatoje. Pirmiausia reikia užvirinti vandenį, po to, apie tris arbatinius šaukštus ( arba 1 pakelį ) arbatos užplikyti maždaug 2,5 litro vandens ir joje ištirpinti apie 200 gramų (arba pagal savo skoni) cukraus ir laukti kol pritrauks. Paskui reikia perkošti arbatą ir atvėsinti iki maždaug 20 laipsnių šilumos (arba kambario temperatūros). Toliau paruošiame indą (trijų litrų stiklainį), kuriame bus auginamas arbatos grybas. Indą reikia gerai perplauti karštu vandeniu. Atvėsus arbatai, ją reikia supilti į indą ir skystį (apie 200 gr.), kuriame buvo gautas, arba jau auginamas arbatos grybas. Ir belieka į vidų panardinti patį arbatos grybą. Prieš panardinant grybą į stiklainį su paruošta arbata, jį reikia nuplauti (galima po čiaupu) vėsiu (apie 20 laipsnių) vandeniu. Kai arbatos grybas yra paruoštas tolesniam brandinimui, belieka jį pridengti popieriniu rankšluosčiu, marle ar medvilniniu rankšluostuku. Svarbu, kad į vidų nepatektų bakterijų ir svetimkūnių. Arbatos grybas rauginamas apie 8-10 dienų, gerai vėdinamoje patalpoje, šviesioje vietoje, (slepiant ji nuo tesioginių saulės spindulių), kambario (maždaug 23°) temperatūroje.
Maždaug po 8-10 dienų, galima grybą supilstyti į sandarias taras ir dėti į šaldytuvą. Rekomenduojama gerti ryte, kelioms minutėms prieš valgį ir vakare, prieš gulantis į lovą. Persistengti jo daug geriant nevertėtų, kad esanti acto rūgštis nesukeltų dirginimo. Viskas turi būti naudojama su saiku. Na o toliau procedūra vėl kartojama iš naujo. Paruošiamas 2,5 litro užplikytos, pasaldintos ir atvėsintos arbatos bei supilamas senasis skystis (apie 200 gr.) ir panardinamas vėsiu vandeniu nuplautas grybas.

ARBATINĖ GIRA – TAI PUIKI LIEKNĖJIMO PRIEMONĖ
VIDEO APIE ARBATINĮ GRYBĄ :
http://combucha.ru/foto-video_chaynyiy_grib.html

TRUMPAS VAIZDO PAAIŠKINIMAS KAIP RAUGINTI ARBATINI GRYBĄ:
http://combucha.ru/prigotovlenie_combucha_i_uhod_za_gribom.html

Arbatinio grybo tėvynė – Kinija. Čia arbatinis grybas varto­jamas beveik 2000 metų. Arbatinė gira – skystis, kuriame raugi­namas šis grybas, – pelnė jaunystės eliksyro vardą. XX a. pra­džioje Europos smaguriai, palaikę arbatinę girą aperityvu, pava­dino jį Elixir de longue vie (Ilgo gyvenimo eliksyru). Dabar arba­tinis grybas vėl labai populiarus – arbatinė gira ne tik stiprina sveikatą, bet ir gaivina.

MEDŽIAGOS STIPRINANČIOS ORGANIZMĄ
Arbatinis grybas rauginamas saldžioje arbatoje, tad ir arbatinė gira praturtinama tam tikromis vaistinėmis medžiagomis. Štai jų sąrašas:
ACTO RŪGŠTIS, B GRUPĖ VITAMINAI, CINKAS, FOLINĖ RŪGŠTIS, GELEŽIS, GLIUKORONO RŪGŠTIS, KALCIS, KALIS, KOFEINAS, MAGNEZIJA, MANGANAS, MIELĖS, NATRIS, PIENO RŪGŠTIS, POLISACHARIDAI, VITAMINAI C D E K, VARIS, KITOS RŪGŠTIS
Kiekviena šių medžiagų būtina organizmui, trys jų yra retos, tad derėtų jas paminėti atskirai:
GLIUKURONO RŪGŠTIS jungiasi su kenksmingosiomis medžiagomis (toksinais), daugelio vaistų cheminėmis medžiagomis, tad paspartina šių medžiagų skilimą. Gliukurono rūgštis gerina kepenų, pagrindinio kenksmingųjų medžiagų šalinimo organo, veiklą.
Optiškai aktyvi L (+) – PIENO RŪGŠTIS būtina ląstelių energetinių medžiagų apykaitai. Labiausiai veikia smegenų ląsteles (žmonėms, dirbantiems protini darbą, tai ypač svarbu), storosios žarnos bakterijas (pieno rūgštis didina jų atsparumą ligos sukėlėjams).
POLISACHARIDAI – tai sudėtingieji cukrūs, atliekantys žmogaus organizme energetinę, mechaninę apsauginę, struktūrinę rišamąją, hidroosmosinę, kofaktorinę funkcijas. Jie stiprina imuninę sistemą, o tai labai svarbu navikų profilaktikai. Tai medžiaga, būtuna jungiamajam audiniui ir kremzlėms.

MEDŽIAGŲ APYKAITA IR IMUNINĖ SISTEMA
Arbatinis grybas gerina medžiagų apykaitą, spartina kenksmingųjų medžiagų šalinimą, mažina šlapimo rūgšties ir cholesterino kiekį kraujyje, skatina žarnyno normaliosios floros regeneravimą, stiprina imuninę sistemą.

Kontaktai

Vardas
GRYBAS
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas