Parduodamas gyvenamas namas su svečių namais, baro, parduotuvės patalpomis.

Parduodamas gyvenamas namas su svečių namais, baro, parduotuvės patalpomis.

300 000 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7260677
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 5
Parduodamas gyvenamas namas su svečių namais, baro, parduotuvės patalpomis.
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Apie

Savivaldybė
Vilniaus r. sav.
Statybos metai
1996
Aukštų skaičius
3
Plotas (kv.m.)
409.00
Kambarių sk.
12

Skelbimo aprašas

Objekto ID:9499
Domina keitimas nekilnojamas į turtą Šventojoje.
Name vykdomas nuomų verslas, taip pat visai šalia namo statysis viadukas, tad užimtumas nuomai garantuotas.
Parduodamas išskirtinis ir analogų neturintis objektas Daržininkų kaime, Vilniaus raj. 1990 rekonstruotas senas malūnas su istorija.
Šalia Vilniaus esanti Nemėžio gyvenvietė buvo žinoma jau XIV amžiuje. Kronikos mini, kad šioje vietoje stovėjo pilis. Vytauto Didžiojo ir jo šeimos vasaros rezidencija. 1397 metais Vytautas Nemėžyje apgyvendino totorius, tarnavusius LDK kariuomenėje. Vytauto Didžiojo pilis stovėjo iki XVI amžiaus. XVI amžiuje pilies žemės latifundine perėmus Sapiegų šeimai, pilies griuvėsių nebeliko. Apie 1830 metus Nemėžį iš Sapiegų nupirko grafas Benediktas Tiškevičius. 1836m Mykolas Tiškevičius pastatė klasicizmo stiliaus dviaukščius mūrinius rūmus, kiek vėliau buvo pastatyti kiti dvaro pastatai bei pasodintas parkas. 1914 metais dvarą nupirko Mykolas Bochovičius, kuris jį valdė iki 1943 m. Šeštajame dešimtmetyje Nemėžio dvaro kompleksas atiteko kolūkio "Naujasis gyvenimas" administracijai, vėliau - Ryšių ministerijai.
Kaimo turizmo sodyba Senas malūnas yra įsikūrusi Daržininkų kaime. Tai senovinė vietovė esanti 8 km nuo Vilniaus senamiesčio, 12 km nuo tarptautinio Vilniaus oro uosto, ties 10-uoju Minsko pl. kilometru. Sodyba pastatyta 1996 m. ant seno malūno, kuris rašytiniuose šaltiniuose buvo paminėtas jau prieš 400 m., pamatų. Kieme teka upelis, prie pat balkono ir verandos yra tvenkinys.


YRA GALIMYBĖ IŠSINUOMOTI SODYBĄ ILGAM LAIKUI
Objekto ID:9499

Kontaktai

Vardas
Žilvinas Vėžys
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas