Parduodamas 2 kambarių butas Kipre, Famagusta

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Parduodamas 2 kambarių butas Kipre, Famagusta

40 000 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7101640
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 56

Skelbimo aprašas

99 proc. butų parduodami visiškai įrengti, neretai ir su baldais. NT kainos kol kas nėra labai aukštos, bet po truputį jau pradeda kilti. Naujos statybos būstų kaina čia prasideda nuo 890 Eur/kv. m, o populiariausi 1–2 kambarių butai, nuo kurių iki pajūrio ne daugiau kaip 1 km. Priklausomai nuo buto dydžio ir įrengimo lygio, vietos, komplekso infrastruktūros investicijai perkami būstai dažniausiai kainuoja nuo 50 tūkst. iki 200 tūkst. eurų, o 1 kambario butą galima įsigyti ir už 30 tūkst. eurų.

Be to, sezonas Kipre ilgas, tad trumpalaikės nuomos versle viskas atsiperka kone dvigubai greičiau. „Nuomojant tą patį būstą ilgam laikui grąža siekia 6–9 proc., nors yra projektų, kur ji gali pasiekti ir iki 15 proc., o trumpalaikės nuomos projektai duoda mažiausiai 10–12 proc. grąžą“

Kipras investuotojus vilioja itin palankia mokestine politika – mokesčiai čia vieni mažiausių Europoje, pavyzdžiui, individualios pajamos iki 19 500 eurų apmokestinamos nuliniu tarifu. NT mokesčių čia nėra.

Nemokamas pažintinis turas po Kiprą nekilnojamam turtui apžiūrėti ir kartu pailsėti. Jums tereiks nusipirkti lėktuvo bilietą, o visa kelionė ir papildomas paslaugų kompletas įskaitant nakvynes Jums bus suorganizuotas!
Būdami Kipre galėsite aplankyti skirtingus projektus ir teritorijas, kuriose galima įsigyti būstą ir įvertinti kokybę, infrastruktūrą, pažinti vietą ir jos teikiamus privalumas, pamatyti lankytinus objektus.
Atostogauk, dirbk ar tiesiog gyvenk Kipre įsigytuose apartamentuose kiek norisi, o visą likusį laiką mes pasirūpinsime jo nuoma, kad gautumėte stabilias pajamas iš savo turto!
Daugiau informacijos dėl organizuojamos kelionės tel.: 8 605 00 666

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.