Parduoda stil nox,stil nox kaina,parduodu stil nox nemigai gydyti

Parduoda stil nox,stil nox kaina,parduodu stil nox nemigai gydyti

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7401914
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 143
Parduoda stil nox,stil nox kaina,parduodu stil nox nemigai gydyti

Skelbimo aprašas

Veiklioji sudedamoji medžiaga Zolpidemo tartratas likę vaistai nenaudota pakuotė receptinis vaistinis medikamentas tel +370 653 47 809 Vaistai pirkti Lietuvoje, vaistinėje. Sutrikęs miegas pirmiausia yra pavojingas sveikatai – gerai neišsimiegant, blogėja nuotaika, atmintis, dėmesys, didėja širdies plakimas ir kraujo spaudimas, mažėja atsparumas infekcijoms, didėja rizika susirgti lėtinėmis ligomis. Miego sutrikimai turi didelę neigiamą įtaką ir darbui – mažėja kūrybiškumas, dėmesio koncentracija, lėtėja reakcija. Taip pat dažnėja nelaimingų atsitikimų tikimybė.
stil nox kaina miegas sutrikęs apie 40 procentų gyventojų. Apie 15 proc. gyventojų kenčia nuo lėtinės nemigos, o dvigubai daugiau - nuo praeinančios nemigos. Nemiga vadinama lėtine, jei neužmiegama ilgiau nei 30 min., miegama trumpiau nei 6 val., ir šie simptomai pasireiškia mažiausiai 3 kartus per savaitę bei trunka ilgiau nei 3 savaites. Daugeliui asmenų nemiga kartojasi, susidūrus su kiekviena stresine situacija, tada atsiranda lėtinės nemigos pavojus.parduoda stil nox
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. parduoda stil nox
Jei pamiršote išgerti tabletę prieš pat miegą, galite ją išgerti tik jei turėsite galimybę
patartina išmiegoti visą naktį. 8 valandas.dažnai varginantys miego sutrikimai ir nemiga yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus gyvenimo kokybę mažinanti problema. Šios problemos sprendimui žmonės dažnai pasitelkia vaistus, tačiau ar žinojote, kad nemiga gali būti gydoma ne tik vaistais? Dažnas net nepagalvoja kiek miego kokybei svarbi tinkama miego higiena, rutina, gebėjimas valdyti stresą bei susidoroti su neigiamomis mintimis, kurios užplūsta prieš miegą ar nubudus naktį (žiūrėti „Miego biologija“). Šis straipsnis apie specifines kognityvines ir elgesio intervencijas, kurios gali padėti įveikiant miego sutrikimus.

Kontaktai

Vardas
Benediktas
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai