Papildai - sveikata ir grožis Jūsų rankose !

Papildai - sveikata ir grožis Jūsų rankose !

17 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 2298758
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 55
Papildai - sveikata ir grožis Jūsų rankose !

Skelbimo aprašas

Maisto papildas įmonių Santegra ® padeda kompensuoti gyvybiškai medžiagų trūkumas, yra puiki priemonė stiprinti organizmą. Jų pagrindinis privalumas yra tas, kad jie yra labai veiksmingos, nėra priklausomybę, iš esmės nėra kontraindikacijų. Įmonė didžiuojasi unikaliu formulė sukurta su naujausiais pasiekimais šiuolaikinio mokslo ir tradicinių ilgaamžė patirtis naudojant vaistiniai augalai. Šiuolaikinės technologijos gamybos biologiškai aktyvių priedų Santegra ® leidžia maksimaliai išlaikyti visas savo naudingas savybes.

Įmonės produkcija Santegra ® yra suskirstyti pagal penkias kategorijas kryptis:1. Esenza - produktai, gryninti įstaiga. Valymas kūno - pirmasis ir svarbiausias žingsnis siekiant išlaikyti puiki savijauta ir sveikatos skatinimo.2. Formatu - Išimtinė formulė bendrovių įvairių ligų prevenciją, stiprinant kūno ir išlaikyti sveikatą.

3. Classique - puikus natūralių produktų, dėl unikalių senus receptus kartu su naujausia Nutraceuticals.4. Pirmasis pasirinkimas - «vaistinėlė" - produktai, reikalingi kiekvienos Už saugų ir veiksmingą greitosios pagalbos namuose.5. Prescripta - labiausiai galingas ir efektyvus formulė su kūrimo, kuriose buvo naudojamas pagal naujausius mokslinius pasiekimus, unikalūs ingredientai ir naujausios technologijos.

www.sveikatashop.lt

http://papildai.site90.net/myflashalbum1/myflashalbum1.htm?detectflash=false&

Kontaktai

Vardas
Alla
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas