Paelija ( Paella) Maistas furšetai banketai išvažiuojamieji renginiai

Paelija ( Paella) Maistas furšetai banketai išvažiuojamieji renginiai

Sutartinė
ID: 5831821
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 126
Paelija ( Paella) Maistas furšetai banketai išvažiuojamieji renginiai
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Užsisakykite paella sau ir savo draugams ar verslo partneriams! Profesionali komanda atvyks su visa reikalinga įranga į Jūsų pasirinktą vietą ir paruoš Jums skanią paella su vištiena ir jūros gėrybėmis!

Asada – maisto gamybos įmonė, kurioje dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai.
Didžiuojamės galėdami pristatyti daugelio kontinentų kulinarijos tradicijas. Mums maisto gaminimas tai - nuolatinė kūryba ir tobulėjimas.
Mūsų įmonė specializuojasi maisto tiekimui šventėms, tarptautinėms konferencijom, pramoginiams renginiams. Turime platų ir skanų meniu patiekalų pasirinkimą (vieno kąsnio užkandžius, salotas, šaltus užkandžius, sushi, karšus patiekalus, desertus), kurį individualiai prideriname prie kliento poreikių. Išskirtinę šventę galime suruošti pradedant idėjų generavimo iki pilno jų įgyvendinimo. Mūsų komanda pasirūpins kiekviena renginio smulkmena ir aplinkos detale.
Dar viena mūsų įmonės veiklos sritis – kulinarinės pamokos bei individualios/privačios neformalaus stiliaus pramogos t.y. gaminimas kartu su profesionaliu šefu. Bei PopUp restoranų renginių organizavimas.

Kontaktai

Vardas
Neringa
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas