Originalus naujas „Xiaomi" energijos bankas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Originalus naujas „Xiaomi" energijos bankas

30 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5953620

Skelbimo aprašas

Dydis kaip cigarečių pakelio (tik svoris didesnis), išvaizda kaip mažos sidabrinės gertuvės, o po vieno atsargų papildymo ramybės suteikia beveik savaitei. Ir kalbama ne apie kokį nors naują rekreacinį preparatą, o apie kitą pakylėti galintį gaminį - „Xiaomi" energijos banką.

Pagrindinė šio įrenginio charakteristika - 10000 miliampervalandžių (mAh). Kadangi vidutiniai išmanieji telefonai turi apie 2300 mAh talpos baterijas, nesudėtinga suskaičiuoti, kad visiškai įkrautas energijos bankas suteiks bent 4 pilnus įkrovimus. Pažymėtina, kad tarp tokios talpos „power bankų" „Xiaomi" gaminys yra vienas mažiausių ir nesunkiai telpa į kelnių kišenę.

Pilnas energijos banko įkrovimas trunka apie 5,5 valandos (apie pabaigą praneša degančios švieselės), o atliekamas taip pat kaip ir telefono krovimas - standartiniu laidu prijungiant prie energijos šaltinio. Beje, trumpas ir labai lankstus laidas įeina į energijos banko komplektą, tad bus labai patogu krauti telefoną įsidėjus, tarkime, į striukės kišenę.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.