Nauja baterija Acer AS07A31 - 48€ www.techarena.lt

Nauja baterija Acer AS07A31 - 48€ www.techarena.lt

48 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5027189
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 397
Nauja baterija Acer AS07A31 - 48€ www.techarena.lt
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

Kaip pirkti? Visa informacija tituliniame puslapyje www.techarena.lt

http://www.techarena.lt/acer-baterijos/179-acer-as07a72-as07a32-as07a51-as07a31-as07a41-as07a42-as07a52-originali-baterija.html

Turim ir kitokių baterijų ir pakrovėjų


Modelis: AS07A72;

Elementu skaičius: 6;

Parametrai: 58wh, 11.1v, 5200mah;

Tipas: UltraPower;

Būkle: Nauja, supakuota į dėžutę;

Garantija: 12 mėnesių.
+ Tinkamų modelių sąrašas (ne visi įvesti)
- Suskleisti

Baterijų:

ACER AS07A31
AS07A32
AS07A41
AS07A42
AS07A51
AS07A52
AS07A71
AS07A72
BT.00603.036
BT.00604.015
BT.00604.022
BT.00605.018
BT.00607.012
BT.00607.013
BTP-AS4520G
MS2219
MS2220
Z01
Z03

Kompiuterių:

Acer
Aspire 4230, 4235
Aspire 4330, 4336

Aspire 4535G
Aspire 4736, 4736G, 4736Z, 4736ZG
Aspire 4740G, 4740G-332G50Mn, 4740G- 432G50Mn
Aspire 5236
Aspire 5335
Aspire 5735, 5735Z
Aspire 5738, 5738G, 5738Z, 5738ZG

Acer Aspire 2930 Series
Aspire 2930,
Aspire 2930-582G25Mn,
Aspire 2930-593G25Mn,
Aspire 2930-733G25Mn,
Aspire 2930-734G32Mn,
Aspire 2930-844G32Mn,
Aspire 2930G,
Aspire 2930Z,
Aspire 2930Z-322G25Mn,
Aspire 2930Z-343G16Mn

Acer Aspire 4310 Series
Aspire 4315,
Aspire 4315-2904

Acer Aspire 4520 Series
Aspire 4520,
Aspire 4520-5141,
Aspire 4520G

Acer Aspire 4530 Series
Aspire 4530,
Aspire 4530-5267,
Aspire 4530-5350,
Aspire 4530-5627,
Aspire 4530-5889,
Aspire 4530-6823

Acer Aspire 4710 Series
Aspire 4710,
Aspire 4710G,
Aspire 4710Z,
Aspire 4715Z,
Aspire 4715Z-3A0512C

Acer Aspire 4720 Series
Aspire 4720,
Aspire 4720G,
Aspire 4720Z,
Aspire 4720ZG

Acer Aspire 4730 Series
Aspire 4730,
Aspire 4730-4516,
Aspire 4730-4947,
Aspire 4730Z,
Aspire 4730ZG

Acer Aspire 4920 Series
Aspire 4920,
Aspire 4920-1A2G12Mi,
Aspire 4920G,
Aspire 4920G-302G25Mi,
Aspire 4920G-3A2G16Mn

Acer Aspire 4930 Series
Aspire 4930,
Aspire 4930G,
Aspire 4935,
Aspire 4935G,
Aspire 4935G-644G32Mn

Acer Aspire 5300 Series
Aspire 5330-2339

Acer Aspire 5535 Series
Aspire 5535-5018,
Aspire 5535-5050,
Aspire 5535-5452,
Aspire 5535-6608

Acer Aspire 5536 Series
Aspire 5536-5105,
Aspire 5536-5142,
Aspire 5536-5165,
Aspire 5536-5218,
Aspire 5536-5224,
Aspire 5536-5663,
Aspire 5536-5872,
Aspire 5536-5883

Acer Aspire 5735 Series
Aspire 5735,
Aspire 5735Z,
Aspire 5735Z-582G16Mn

Acer Aspire 5740 Series
5740-6378
5740-332G25Mn

Acer Aspire 5740G Series
5740G-524G50
5740G-6395
5740G-6979
5740G-6454
5740G-334G50MN
5740G-434G50BI
5740G-434G32Mn

Acer Aspire 5740DG Series
5740DG 3D
5740DG-434G64Mn
5740DG-524G64MN

Adresas: Vilnius, Pašilaičiai, Medeinos g. 8 PC "RIMI" (prie kasų)

Raktažodžiai: baterijos, laptopo, akumuliatorius, akumuliatoriai, elementai, baterijų, elementas

Kontaktai

Vardas
UAB "Techarena"
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Vilnius
El. paštas