ORGANIZUOJAME TRAKTORININKŲ KURSUS

ORGANIZUOJAME TRAKTORININKŲ KURSUS

87 €
ID: 6676864
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 543
ORGANIZUOJAME TRAKTORININKŲ KURSUS

Skelbimo aprašas

TR1 KATEGORIJOS TRAKTORIŲ VAIRUOTOJŲ (TRAKTORININKŲ) MOKYMO PROGRAMA:
Mokytis vairuoti TR1 kategorijos traktorius turi teisę asmenys ne jaunesni kaip 15 metų ( be teisės važiuoti keliais, kol sukaks 16 metų) ir turintys galiojančią Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nustatytos formos sveikatos patikrinimo pažymą.

Mokymosi trukmė – 4 savaitės (160 val.). Kaina – 145,00 Eur.

Asmenims, sėkmingai baigusiems mokytis pagal šią programą ir išlaikiusiems baigiamuosius kvalifikacinius egzaminus, išduodamas nustatytos formos traktorininkų kursų baigimo pažymėjimas, suteikiantis teisę vairuoti iki 60 kW variklio galios ratinius žemės ir miškų ūkio traktorius bei vikšrinius traktorius ir traktorių junginius su priekabomis, žemės ūkio mašinomis, taip pat traktorius su sumontuotais mechanizmais (ekskavatoriais, buldozeriais, krautuvais ir kt.).

TR2 KATEGORIJOS TRAKTORIŲ VAIRUOTOJŲ (TRAKTORININKŲ) MOKYMO PROGRAMA:
Mokytis vairuoti TR2 kategorijos traktorius turi teisę asmenys ne jaunesni kaip 17 metų ir turintys galiojančią Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nustatytos formos sveikatos patikrinimo pažymą.
Programa sudaryta iš 2 dalių. Pirma dalis – TR1 kategorijos traktorių vairuotojų (traktorininkų) mokymo kursas ir antra dalis – TR2 kategorijos traktorininkų mokymo kursas.

Mokymosi trukmė – 5 savaitės (200 val.). Tačiau asmenims, turintiems TR1 kategorijos traktoriaus vairuotojo (traktorininko) pažymėjimą, mokymosi trukmė – 1 savaitė (40 val.), t.y. reikia mokytis šios mokymo programos II dalį.
Kaina – 86,89 Eur.

Asmenims, sėkmingai baigusiems mokytis pagal šią programą ir išlaikiusiems baigiamuosius kvalifikacinius egzaminus, išduodamas nustatytos formos traktorininkų kursų baigimo pažymėjimas, suteikiantis teisę vairuoti iki 60 kW arba didesnės variklio galios ratinius žemės ir miškų ūkio traktorius bei vikšrinius traktorius ir traktorių junginius su priekabomis, žemės ūkio mašinomis, taip pat traktorius su sumontuotais mechanizmais (ekskavatoriais, buldozeriais, krautuvais ir kt.).
SZ KATEGORIJOS SAVAEIGIŲ ŽEMĖS ŪKIO MAŠINŲ VAIRUOTOJO (TRAKTORININKŲ) MOKYMO PROGRAMA:
Mokytis vairuoti SZ kategorijos savaeiges mašinas turi teisę asmenys ne jaunesnieji kaip 17 metų ir turintys galiojančią Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nustatytos formos sveikatos patikrinimo pažymą.

Programą sudaro 2 dalys: pirma dalis – TR1 kategorijos traktorių vairuotojų (traktorininkų) mokymo programa (160 val.) ir antra dalis – Savaeigių žemės ūkio mašinų vairuotojo mokymo programa (40 val.).
Mokymo trukmė – 5 savaitės (200 val.) Asmenims, turintiems traktorininko TR1 ar TR2 kategorijos traktoriaus vairuotojo (traktorininkų) pažymėjimą, mokymosi trukmė 1 savaitė (40 val.) pagal mokymo programos II dalį.

Asmenims, sėkmingai baigusiems mokytis 200 val. SZ kategorijos traktorių vairuotojų (traktorininkų) mokymo programą (TR kategorijos traktorių vairuotojų mokymo programą ir SZ modulį), kvalifikacinė egzaminų komisija išduoda Traktoriaus ir savaeigės mašinos vairuotojo (traktorininko) pažymėjimą su galiojimo atžymomis „TR1“ ir „SZ“. Turintiems traktorininko pažymėjimą ir baigusiems programos II dalį, kvalifikacinė egzaminų komisija suteikia Savaeigės žemės ūkio mašinos vairuotojo (traktorininko)“SZ“ kategorijos kvalifikaciją. Pažymėjimas pakeičiamas nauju ir nurodomos buvusios kategorijos (TR1 arba / ir TR2 ) ir SZ.
Kaina – 86,89 Eur.
DOKUMENTAI, REIKALINGI TR1, TR2 ir SZ KATEGORIJOMS TRAKTORININKO PAŽYMĖJIMUI ĮSIGYTI:
1. Prašymas;
2. Medicininės pažymos kopija;
3. Paso kopija, jeigu kortelė – dar ir pažyma apie asmens deklaruojamą gyvenamąją vietą;
4. Nuotrauka – 1 vnt.
5. Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimas (kopija);
6. Norintiems įsigyti TR2 kategoriją - (TR1 kategorijos traktorininko pažymėjimas (kopija); norintiems įsigyti SZ kategoriją - (TR2 kategorijos traktorininko pažymėjimas (kopija).


Papildoma informacija telefonu 868070030 Stanislav Gabrylevskij

Kontaktai

Vardas
Derinimas
Telefonas
Miestas
Šalčininkai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai