Nuo bado išgelbėtas šunelis skubiai ieško namų!

Nuo bado išgelbėtas šunelis skubiai ieško namų!

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6887985
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 61
Nuo bado išgelbėtas šunelis skubiai ieško namų!

Skelbimo aprašas

Situacija kebli: nuo trumpo lenciūgo, nepriežiūros ir bado išgelbėtas šuniukas, kuris būdavo maitinamas bulvių lupenomis ir atliekomis, gavo laikiną prieglobstį, tačiau dabartinė globėja nebeturi galimybių jo globoti. Kur dėtis Ryžikui? Jam SKUBIAI REIKALINGI NAMAI!

Ryžikas- labai geras, draugiškas, kastruotas ir socialus šuo, 8m. amžiaus. Deja, visą gyvenimą pralaikytas tragiškomis sąlygomis, taip ir neišmokytas manierų, kurių reikalaujama iš buto šuns: pratęs prie lauko, neturintis pasivaikščiojimų rėžimo, nemoka gražiai vaikščioti su pavadėliu, todėl nesinori spėlioti ir pasakoti apie tai, kad bute su juo šeimininkai neturėtų bėdų, nes antraip- gali laukti nusivylimas ir tektų vėl skubiai ieškoti Ryžikui vietos.

Galbūt kas nors iš skaitančiųjų šį prašymą, galėtumėte pasiūlyti Ryžikui voljerą arba uždarą kiemą su apšiltinta būda? Taip pat Ryžikas yra po akytės (trečiojo voko operacijos) ir kurį laiką jam reikia po kelis kartus per dieną sulašinti vaistus į akytę. Žmonės, jei tik galite pagelbėti, atsiliepkite! Ryžikui dabar svarbiausia saugi vieta, maistas ir jam neabejingas šeimininkas (kuris galėtų lašinti vaistukus). Laikome kumščius, kad atsirastų nors vienas, neabejingas tiek išgyvenusio šuns likimui, ir galėtų pasiūlyti jam naują, švarų, gyvenimo lapą...
Jei tik galite padėti, skambinkite savanorei Indrei 8 600 76506 (Ryžikas yra Elektrėnuose, tačiau atsiradus tinkamiems namams, bandytume organizuoti transportą).

Kontaktai

Vardas
savanorė Indrė
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Vilnius
El. paštas