Nikon D5100 body ( korpusas )

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Nikon D5100 body ( korpusas )

170 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6260517
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 19

Skelbimo aprašas

Nikon D5100 body ( korpusas ). Naudota. Nufotografota 19284 kadru. kaina su akumuliatoriu ir pakrovejiu. 170 Euro. . Tel. 860278143 .16,2 megapikselio DX formato CMOS vaizdo jutiklis: užtikrina, kad vaizdai būtų tikroviški, gyvų spalvų, kad juose būtų mažiau triukšmo, o tonai pereitų sklandžiai.
Didelis ISO (100–6400) jautrumas šviesai – rankomis padidinamas iki 25 600 naudojant nustatymą „Hi2“. Suteikiama didesnio užrakto greičio galimybė, kad vaizduose matytųsi smulkiausios detalės ir būtų kuo mažiau triukšmo, kai fotografuojate greitai judančius objektus ar esant silpnam apšvietimui. Galima nustatyti automatinį ISO.
EXPEED 2 vaizdo apdorojimo variklis: optimizuoja visas fotoaparato technologijas, užtikrindamas puikiausius rezultatus ir geriausios kokybės vaizdus.
7,5 cm (3 col.), 921 tūkst. taškų, atlenkiamasis LCD ekranas plačiu stebėjimo kampu: leidžia užfiksuoti unikalius vaizdus iš bet kurio kampo. Turi šoninio atidarymo mechanizmą, kurį naudojant yra paprasta nusifotografuoti save arba naudoti trikojį.
D filmas – viso dydžio (1080p) vaizdo klipai: naudodami šalia užrakto atleidimo mygtuko esantį specialų filmavimo mygtuką galite be vargo nepertraukiamai fotografuoti ir filmuoti, kai pakaitomis įrašote nejudančius vaizdus ir filmus. Nustatę AF-F režimą viską sufokusuosite, o naudodami fotoaparato atlenkiamąjį ekraną ir specialiųjų efektų režimą galėsite padaryti išskirtinių kadrų. Naudojant fotoaparatą palaikomi išoriniai mikrofonai ir galima pasirinkti 30p, 25p arba 24p kadrų greitį.
Tiesioginė peržiūra naudojant scenos automatinio pasirinkimo valdiklį: leidžia lengvai nusitaikyti į vaizdus naudojant atlenkiamąjį LCD ekraną. Naudodami scenos automatinio pasirinkimo valdiklį galėsite pasirinkti geriausią režimą norimai scenai ar objektui užfiksuoti. Jį naudojant galima lengvai pasirinkti AF režimus; be to jis turi AF, pirmenybę suteikiant veidui, funkciją, kurią naudojant kadre aptinkami ir sekami veidai.
Nepaprasto ryškumo suteikianti 11 taškų automatinio fokusavimo sistema: teikia greitą ir tikslią automatinio fokusavimo aprėptį visame kadre. Keturi AF srities režimai, įskaitant 3D sekimo AF, užtikrina ryškius rezultatus net ir tuo atveju, kai jūsų objektas nėra centre arba greitai ir visiškai nenuspėjamai juda.
4 fps nepertraukiamas fotografavimas: leidžia fiksuoti greitai vykstantį veiksmą keturių kadrų per sekundę greičiu.
Specialiųjų efektų režimas: leidžia fiksuoti išskirtinius nejudančius vaizdus ir filmus naudojant specialiuosius efektus. Galite rinktis iš įvairių efektų, įskaitant spalvotą eskizą, miniatiūros efektą, naktinį matymą ir spalvos pasirinkimą, leidžiantį išryškinti iki trijų spalvų, o likusią vaizdo dalį paversti vienspalve.
Scenos režimai automatiškai reguliuoja fotoaparato nustatymus, įskaitant ir „Picture Control“ bei aktyvųjį „D-Lighting“, padėdami išsisukti iš keblių situacijų fotografuojant ir užtikrindami optimalius rezultatus. Paprasčiausiai pasukite režimo pasirinkimo ratuką į padėtį SCENE (Scena), kad galėtumėte pasiekti dažniausiai naudojamus režimus. Ekrane rodomi nuotraukų pavyzdžiai, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą režimą.
Didelio dinaminio diapazono (HDR) vaizdo apdorojimas: teikia išskirtinai ryškius vaizdus fotografuojant didelio kontrasto scenas. Kaskart atleidus užraktą padaromi du kadrai, kad būtų sukurtas itin plataus dinaminio diapazono, mažo triukšmo ir laipsniškai pereinančių sodrių spalvų vaizdas.
Išplėstiniai retušavimo fotoaparate meniu: leidžia redaguoti ir tobulinti nuotraukas ir filmus tiesiog fotoaparate. Galite rinktis iš daugybės fotografavimo efektų ir filtrų, įskaitant perspektyvos valdymą, švelnų fokusavimą ir spalvos kontūrą, kuris pavers jūsų nuotrauką į piešinį.
Dviguba integruota dulkių mažinimo sistema: Vaizdo jutiklio valymo ir oro srauto kontrolės sistemos šalina dulkes nuo fotoaparato vaizdo jutiklio, todėl nuotraukos yra aiškios ir be dėmių.
. http://www.imaging-resource.com/PRODS/D5100/D5100A.HTM
.https://www.ephotozine.com/article/nikon-d5100-digital-slr-review-16109
.http://radojuva.com/2012/02/obzor-nikon-d5100/
https://hiveminer.com/Tags/Nikon+d5100 .

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.