Nike Shox Tl juodi vyriški laisvalaikio kedai

Nike Shox Tl juodi vyriški laisvalaikio kedai

160 €
ID: 7451023
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 10
Nike Shox Tl juodi vyriški laisvalaikio kedai

Skelbimo aprašas

Nauji, originalūs, vyriški Nike laisvalaikio kedai

įvairūs dydžiai

NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje

daugiau prekių internete www.kixart.lt arba galite atvykti į parduotuvę Kaune, Pilies g. 1

Nike Shox istorija prasidėjo dar 1984 metais Harvardo universiteto uždarų patalpų bėgimo manieže, kuriame buvo įrengtas bėgimo takas iš medienos padengtos poliuretanu. Nike dizaineris Bruce Kilgore, stebėdamas bėgikus bėgančius šiuo taku, pastebėjo kaip takelis sugeria ir grąžina energiją atgal bėgikui ir nuo tos dienos prasidėjo vienas ilgiausių projektų Nike istorijoje, kuriant sistemą, kuri atkartotų šio takelio veikimą.

Pirmuosius projekto metus Nike komanda bandė pritaisyti tikras metalines spyruokles prie kedų, tačiau tai nesukūrė norimo rezultato ir ieškojo sprendimo toliau, kaip sukurti technologiją, kuri ne tik turėtų užtikrinti stabilumą bei sumažintų riziką gauti traumą, tačiau ir nesugertų bei neišskirtų per daug energijos. Ieškant optimalaus derinio, jie keitė medžiagas ir sistemas, kol 1997 metais buvo pasiektas rezultatas, kurį iki šiol žinome kaip Nike Shox technologija.

Pirmieji kedai krepšiniui ir bėgimui su šia technologija buvo pristatyti 2000 metais ir tai iškart pateko į istoriją. Krepšininkas Vince Carter, avėdamas Nike Shox BB4 kedus, Sidnėjaus Olimpinėse žaidynėse peršoko 2.18 m. ūgio Prancūzijos rinktinės centrą Frederic Weis ir įspūdingai įdėjo į krepšį. Tai laikoma vienu įsimintiniausių krepšinio epizodų per visą istoriją, o daugybė žaidėjų visame pasaulyje iškart užsigeidė turėti kedus, kurie turėtų spyruokles. Atrodė juos avint visi galėsime skraidyti kaip Vince Carter.

Net Nike šiuos kedus reklamavo kaip batus su spyruoklėmis, kurios padeda pakilti aukščiau. Visgi šios technologijos pagrindinė savybė yra minkščiau nusileisti. Nike Shox, tai tuščiaviduriai iš poliuretano pagaminti stulpeliai, kurie sugeria bei grąžina energiją taip pat kaip Bruce Kilgore stebėtas bėgimo takelis.

Kedams startavus su vienu įsimintiniausių įvykių krepšinio istorijoje, jie lygiai taip pat buvo mėgiami ir kitose srityse – bėgime, treniruotėse ir netgi tenise, o žmonės juos dažnai rinkosi laisvalaikio nešiojimui. Augant technologijos populiarumui, Nike skyrė dideles pajėgas Shox tobulinimui. Tai buvo panašus darbas kaip pirmą kartą pasirodžius Air Max pagalvei, kuomet ji buvo pristatyta kulne ir bėgant metams plėtėsi kol užėmė visą padą. Lygiai tas pats, tik gerokai didesniu tempu, įvyko ir su Nike Shox.

2003 metais Nike nebeapsiribojo keturiais stulpais kulne, tačiau pristatė naująjį modelį Nike Shox TL, kurio visas padas buvo sudarytas vien iš Shox‘ų. Tai buvo svarbi naujovė, kuri žavi iki šių dienų.

Be didžiausios naujovės, kedų batviršis taip pat buvo atnaujintas ir tapo daug vientisesnis lyginant su pirmtaku.

Nike Shox TL kedai sukurti laisvalaikiui ir puikiai tiks kasdieniniams pasivaikščiojimams.
www.kixart.lt »

Kontaktai

Vardas
kixart
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai